• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli Anlatım]Açık Client'i Bota Bağlamak(Inject)

ben tıklıyorum injelt e sro_client diye hiç bişiy yoq orda acil yardım

ya bnde de yok arkadaşın ddığı gıbı tek ınject bolumu var vısta kulnıorumm yardım pls

srokingle oyuna girdim skilelr boş gözükmüo acil yardım pls

sroking de skiller boş gözükmüo yardım pls

Ben oyuna girince skil ler hata veriyo sonra bot ayarlarını yaparken skıller gozukmuyor yardım pls

ben sroking botu denemek için kurdum herşeyi yaptım oyuna girdim ama sikil kullanamıyorum neden acaba?

Bende bot çalışmıyor
Oyundayken inject game yapıyorum inject success yazısı geldikten sonra log 1 gelmiyor. Bilgisayar windows 7 o yüzden mi oluyor acaba
yardımlarınızı bekliyorum.

en fazla 3 clerint mi açma imkanımız war bi yardım edermisniz 5 char açmam gerkio açma imkanım warsa sr king geçicem

Resim dikkatimi çekti, 3 tane client açabiliyorsun resme göre. Bende 10 tane açabilirsin yazıyor. Ne iş?

Geri