• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riva Online | 1500+ Player | 110 Cap | Ch&Eu / Job Based/ B.A & CTF | FGW

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rron

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Nis 2018
Puanı
4
konu kilit olmustur #herkeze hayırlı cumalar

Son düzenleme:
Uzun zamandır. Böyle bir server ariyorduk. Rateler 10 numara free silk değildir umarım

Uzun zamandır. Böyle bir server ariyorduk. Rateler 10 numara free silk değildir umarım
Mesajınız için teşekkür ederiz. oyuncuları fazla zorlamayacak şekilde bir sistem yapmaya çalıştık. malesef tl satışlı olacak. :(

Oyun tanıtımı şahane görünüyor ellerine sağlık. bu zamanda server tutturmak çok zor ALLAH yardımcın olsun umarım istediğin kitleye hitab edebilirsin.

Oyun tanıtımı şahane görünüyor ellerine sağlık. bu zamanda server tutturmak çok zor ALLAH yardımcın olsun umarım istediğin kitleye hitab edebilirsin.

Mesajın için telekkür ederim. Herkezin güzel bir sunucu oynamak hakkı. güzel bir proje yaptığımızı düşünüyorum. merak etmeyin başaracağız :)

Keşke özgün görseller üzerine çalışsaydınız, birçok görsel şahsım tarafından bir diğer p server projesi için oluşturmuştum.
her neyse başarılar..

Şans eseri denk geldim, hoş bir tanıtım konunuz var başarılar. :)

Keşke özgün görseller üzerine çalışsaydınız, birçok görsel şahsım tarafından bir diğer p server projesi için oluşturmuştum.
her neyse başarılar..

Mesajın için teşekkür ederim. Gerçekten çok üzgünüm bazı görselleri bir konudan aldım elimden geldiği kadar kendi calışmalarımı yaptım. Güzel çalışmalar yapmışsınız eğer izniniz yoksa kaldırabilirim.

Son düzenleme:
Fevkalade tanıtım olmuş 10 üzerinden 8. görüyorum ki piyasada bok denecek serverler tutuyor. kral serverler boş çekiyor. umarım istenilen kitleye ulaşırsın emekler boşa gitmez

Fevkalade tanıtım olmuş 10 üzerinden 8. görüyorum ki piyasada bok denecek serverler tutuyor. kral serverler boş çekiyor. umarım istenilen kitleye ulaşırsın emekler boşa gitmez

Mesajın için teşekkür ederim. 24 Mayısa kadar maskeleri düşer :P

Normal unigelere mytacc set için arena coin eklenirse tadından yenmez en azından zevki ve tadı olur boş boş unig kovalamaktansa bence bir değerlendirin derim.

Normal unigelere mytacc set için arena coin eklenirse tadından yenmez en azından zevki ve tadı olur boş boş unig kovalamaktansa bence bir değerlendirin derim.

Gerekli ayarlamalar yapılacak. sıkılmadan unique Kovalayabileceksiniz.

Ayın 24'ünde açılacak bir sürü server var fakat hepsini inceledikten sonra en doğru kararın bu server olduğunu düşündüm. Güzel bir server olacağı inancındayım. 24 Mayısta ordayız :)

Geri