• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riva Online | 1500+ Player | 110 Cap | Ch&Eu / Job Based/ B.A & CTF | FGW

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Başarılar dilerim, konu düzeni fevkalade hazırlayan arkadaşın eline sağlık.

Sizin serverınızı seçtik, çokta araştırma yapmadım açıkçası. 3 akraba olarak başlıyoruz, umarım 1-2 ay gideri olur server ömrü.

- - - Güncellendi - - -

19 saat bottaydım söylenenlerin aksine olanları yazıyorum,

Elixir stack ( bunu gördüm başka bir şey varsa bilemiyorum ) 1000 değil 250 olarak birikiyor :D
Günde 1-2 nova yazmış, hiç nova çıkmadı 19 saatte. Kalan 5 saatte mi çıkacak o novalar ? :D

Neyse şuan için böyle gözlemledim. Yukarıda belirttiğim şeyleri server konusundan silersen dürüst bir kişi olduğuna belki inanırım o zaman.

Son düzenleme:
Server gayet güzel ama Alex S'de DC bugu var. Ne zaman kervan çekmek için teleport olsak DC veriyor. Kervanı Alex S'den çıkarana kadar 3-4 kere DC yiyoruz. DC üzerinden cevap verilmediği için buradan bildirmek istedim.

Açıklamada ne yazdıysanız %40 ı yok oyun içerisinde. Ne görüntü ne sistem ne düzen, fazla sallamış gibi server açıklaması, yanlışsam yanlışsın de ?

1500+ Player ile yolumuza devam ediyoruz. bizi tercih eden herkeze teşekkürler !

3O8pL2.jpg

Serverdaki trader bugundan millet 1 günde 500+ b gold kasıp +12 setler dizdiler. Gerçekten çok iyi server yapmışsınız. (!) Serverın tek kurtuluşu sıfırlanması. Rollback falan kurtarmaz çünkü adamlar ilk günden beri bugu yapıyorlarmış..

Serverdaki trader bugundan millet 1 günde 500+ b gold kasıp +12 setler dizdiler. Gerçekten çok iyi server yapmışsınız. (!) Serverın tek kurtuluşu sıfırlanması. Rollback falan kurtarmaz çünkü adamlar ilk günden beri bugu yapıyorlarmış..

Senden duyuyorum fakat şüphelenmedim değil. Neyse server yapımcıları artık kendilerine ne diyorlarsa hiç kusura bakmasınlar ben ve akranlarımdan bu kadar. 1500 kişi oynuyor denmiş fakat bir girin bakın derim 1500 kişi nerede var biz mi görmedik. Sayılara takılmıyorum yanlış anlamayın, tanıtımdan itibaren palavra sıkmalarına gülüyorum, doymuyorlar :)

Senden duyuyorum fakat şüphelenmedim değil. Neyse server yapımcıları artık kendilerine ne diyorlarsa hiç kusura bakmasınlar ben ve akranlarımdan bu kadar. 1500 kişi oynuyor denmiş fakat bir girin bakın derim 1500 kişi nerede var biz mi görmedik. Sayılara takılmıyorum yanlış anlamayın, tanıtımdan itibaren palavra sıkmalarına gülüyorum, doymuyorlar :)
1500 kişi yok evet. Bug da yaptılar serverın DC'si kaynıyor mesela sıfırlayın diye. Adamlar itemleri vs. yaptı bugla. Bakalım ne yapacak GM.

- - - Güncellendi - - -

Serverda gold bugu yapanlar için hala bir şey yapılmadı. CH Nova parlamaları hala düzeltilmedi. Alex S'deki dc bugu hala devam ediyor. Oysaki server bütün gece bakımda idi. :) Serverı açan arkadaşın netteki bilgilerle bir şeyler yapmaya çalışan birisi olduğu belli oldu artık. Zaten serverda dünkü bugdan dolayı adam da kalmadı.

Ben ve guildim için Riva Sro bitti. Oynayan arkadaşlara başarılar dilerim.

Geri