• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

39809605.png

Silkroad Online’dan herkese merhaba.

Şarj sistemi, yasadışı programların kullanımını önlemek için ve daha iyi oyun ortamı sağlamak için uygulanmıştır.
Şarj sistemi ile ilgili aşağıdaki detayları bakınınız lütfen.
Şarj sistemi detayları:
Hesap bağlantı süresi geçerse bu sistem bir kısıtlama ile bırakılan öğeleri ve exp edinimi için saat sayısını ayarlar.
Oyuncular kolayca giriş yaptıktan sonra karakter bilgi bölümünde ölçüm çubukla şarj durumunu kontrol edebilir.

<-- Şarj göstergesi çubuğu

Şarj göstergesi çubuğu bağlı bir hesaba olan saat sayısı ile azalır. 5 saat sonra Kırmızı

bağlantıya , ve 8 saat sonra bağlantı için nihayet gri. Oyuncular öğeler ve exp edinemez, ayrıca

canavarlar öğeleri gri durumda düşürmez.

150532820854.JPG

150940218033.JPG

Son düzenleme:
Bildiğimiz vsro fileslerdeki YEŞİL KİTAP işlevini görüyor şarj sistemi..

SRO-R Benim İçin Bitmiştir İSroya Dönelim Artık

fazla iyi olmamış ama bence oynanır yeni servera başladım.

Bu Oyunculara Büyük Hakaret Bence Adam 80 Den 90 Olmak İcin Bir Ay Ugrascak mı + Oyunda Goldda Satan Olmaz OOH OOH Joymax SRo-R nin Fişini Cekti!

5 saatin sonunda oyunu kapatıp açsak tekrardan sarı oluyomu acaba?

Silkroad r bitmiştir beyler. iSro ya devam. Tam heveslenmiştik joymax yine kursağımızda bıraktı.

peki temel exp 100% ek exp 100% toplam 200% bunun anlamı neoluyor herhangi biyerden expmi alıyoruz yani bu şarjı doldurmanın herhangi bi yolu yokmu =? joymax bölebi hataya düşmez gibi gelio bana bide bunca user uğruna onlarda plalamıştır bişey ama bize yapılan acıklamada pekbi anlam veremedim ama bu exp ek exp gibi bişeyler sölemişler onların üstünde kimse durmamış anlamı ne oluyo

Şimdi 8 saat kastıktan sonra tekrar şarj olması için 16 saat beklicez ve 1 günü tamamladıktan sonra tekrar 8 saat kasma hakkı vericek doğrumudur ? Eğer böyleyse durum kötü gerçekten :S

----------

Kırmızı oldu token düşüyor ne görev itemi düşüyor nede görev sayısı yükseliyor ( kesme görevlerinden ) berbat olmuş oynanmıcak hale getirmişler sistemi gördüğüm gibi çıktım ve düzelmedikçe oynamayı düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Botlara Çözüm Olabilir ama Oyuncuların Yararına Birşeymiş Gibi Gelmedi..(Sonuçta Joymax Bundan Para Kazanır :) )

sababa kadar bota bıraktım belki exp gelir diye gri olmus şarj hiç exp gelmioyordu kapattım mecbur.

Geri