• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tek bot dosyasındanmı birden çok car açmaya çalışıyorsun ?
önce tek bot dosyasından start client e tıklıyarak açmaya çalıştım olmayınca ikince bir client açtım onda start cliente tıkladım ordada start sroclient diyor
[22:13:02] * Starting SRO Client!
[22:13:07] * CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
[22:13:07] * CRITICAL: Also don't start SBot more than once from the same folder!
[22:13:07] * Starting of sro_client.exe failed!
ve bu hatayı verıyor

önce tek bot dosyasından start client e tıklıyarak açmaya çalıştım olmayınca ikince bir client açtım onda start cliente tıkladım ordada start sroclient diyor
[22:13:02] * Starting SRO Client!
[22:13:07] * CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
[22:13:07] * CRITICAL: Also don't start SBot more than once from the same folder!
[22:13:07] * Starting of sro_client.exe failed!
ve bu hatayı verıyor

Siteden yeni botu indir,2 Tane ayrı klasör aç,Aynı yaptıklarını ikisindede yap çalışır.

ben sbotu kurdum ayarlari yaptim vs fakat sole bisi var bot sehirden cikarken speed ve noise kullaniyor ama teleport oldukdan sonra kullanmiyor bi turlu ayarlayamadim yardimci olurmusunuz settingsde eskiden vardi secenekler after teleport vs die suan bulamadim :S

ben sbotu kurdum ayarlari yaptim vs fakat sole bisi var bot sehirden cikarken speed ve noise kullaniyor ama teleport oldukdan sonra kullanmiyor bi turlu ayarlayamadim yardimci olurmusunuz settingsde eskiden vardi secenekler after teleport vs die suan bulamadim :S

speed ve noise i walking buflarınada koy.

ee peki biliginiz varmı ne zaman gelceğiyle ilgili

----------

BİDE hangi bot açıyor SroR yi onu sorucam
Şu an bununla ilgili bir bilgi yayınlanmadı sro-r ye uyumlu m-bot , ibot , ve srokıng ı kullanabilirsiniz.Mbot ve srokıng ucretlı ıbot ucretsızdır.

Navdata

sBot'un 1.99.27 sürümünde aşağıdaki navdata sorununu alıyorum sebebi ne olabilir?

[20:36:25] * CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder.

[20:36:25] * CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found.

[20:36:25] * Starting of sro_client.exe failed!

navdata hatasını bende alıyorum sebebi ne acaba çözüm acil yardım edin arkadaşlar

kardeş 10 defa silip yeniden kurdum zaten olmuyor ki :( bide ıd ve şifre kayıtlı geliyor bana ilk kurmama rağmen oranın boş olması gerek miyormu

Geri