• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kordinat girmekle olması lazım ya. Anlamadım sorununuzu.

sorun basit sbot alexsandradan direk ısınlacagına jangana alexsandır ust bölgelden constantine limanına ordan yuruyerek constantine merkeze sonra teker teker ısınlanarak jangana gidiyor dırek ısınlanmıyor yani çarım alexte pt ve janganda ltp de kasıyorum o yuzden alexten gitmeli

Bn pc 4 char açıyorum giriyo kasılıyolar 5 charı denetiyom 1 2 kere enterliyo sonra öle donup kalıyo hata weriyo Pc Özellikleri: 2gb ram 2.93 ghz 1 gb ekran kartı 9800 lük ama böle bi hata alıyom sizce pc özelligindenmi kaynaklanıyor ? Böle bi yazı yazıyo : [LOGINERROR] Char already logged in!

Son düzenleme:
Ellerine sağlık şefim
Sbot her güncellemede ayarları baştanmı yapacaz?

WARNING! Your currently equipped weapon: "One-Hand Sword (Europe)" is NOT your main weapon!
[11:23:18] * The weapon on your switch position: "Cleric Rod (Europe)" is ALSO NOT your main weapon!
[11:23:18] * Bot will stop now to prevent damage to your char!!
lüre etmiyor böyle hata verip duruyor buff ta dağıtmıyor daha düne kadar çalışıyordu.

----------

Cevap veren bi yiğit yokmu

Giant keserken, gianttan HP'ce az olan canavarlar da bana saldırıyor. Önce onları kesmesi icin ne yapmalıyım ?

selam arkadaşlar birkaç sorum olacaktı.

ibottaki gibi potları en sondan tüketmeye başlıyormu ve potları üst üste nasıl koyuyor.

önce yerde topladığı potları bassın sonra diğer potları.

canta.jpg

town çekince store yapmıyor nedendir?
birde ben store ye at dedim ama storeye atmıyor itemleri.
store.jpg

Gerektiği gibi bota giriyorum username ve pasvordu yazarak silkroadın yerini secerek fakat Start client diyince waiting for handle... diyo sonra ''FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)'' ve ''Starting of sro_client.exe failed!'' diyo napmam gerikeyo?? :crw:

Ben İbot İndirdim bir kere çalışdırdım sonra pot almaya gitti ve sürekli aynı npc leri dolaşıp durdu kapatıp birdaha açtığımdaysa (Bot açılıyor) ''Parcing Character info'' ''Parcing Quest'' gibi 3-4 tane daha sorun çıkıyo.Ve bot sadece clientless modda çalışıyo ama ben clientle birlikte çalışdırmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Botun herseyini cözdüm ama store dediğim halde işaretlediğim itemleri bankaya koymuyor. kac sefe üstü dolmus npcde bekliyor halde buldum cok sıkıldm. sizce nedendir bu ??

warrior car nasıl olduğu yerden uzakdaki adama buff wericek alanı illa yükseltmem mi gerek o zmnda dolasıyor yardmm..........

SBOT IP Limit exceeded hatası

Merhaba arkadaşlar dilerim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar vardır

6 tane makina ve 3 tane farklı sbot kullanıyorum

30 ad sro açılınca

yeni açılacak olan oyunda ID ve PW yazılıp connet e bastığımız anda
sbot log kısmı olan alt kısımda
IP Limit exceeded
hatasını ver verip DC attırıyor.
bunu acaba SBOT mu yapıyor Yoksa Silkroad mı ?

Bu konuda bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

arkadaşlar bana sbot alarm sesleri lazım bulamadım sitede link verirseniz sevinirim yksa delircem 6facespawn var hiç birini kesemedim :@ :(

Merhaba arkadaşlar dilerim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar vardır

6 tane makina ve 3 tane farklı sbot kullanıyorum

30 ad sro açılınca

yeni açılacak olan oyunda ID ve PW yazılıp connet e bastığımız anda
sbot log kısmı olan alt kısımda
IP Limit exceeded
hatasını ver verip DC attırıyor.
bunu acaba SBOT mu yapıyor Yoksa Silkroad mı ?

Bu konuda bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Sorunun SBOT'tan fazla sro açtığın için sınıra gelmişsin ve daha fazla açamıyosun

Arkadaşlar S-bottan giriş bilgilerimi yazıyorum ve login oluyorum bi sorun olmadan login oluyorum ve sro clienti start diyorum tam acılıcakken şu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz sorun nerde acaba.botu arkadasım baskasıyla ortak kullanıyordu kredisini uzatıp sifreyi değişdik şimdi beraber kullanıyoruz o kullanıyor bi sorun olmadan ama ben bottan giremıyorum bot calısıyor ama tam oyuna girerken bu hatayı alıyorum :S oyuna normal girince bi sorun yok giriliyor ama botla girmek istiyince bu hata cıkıyor LÜTFEN YARDIM edin arkadaslar.. :o :( :( :( ?

Arkadaşlar S-bottan giriş bilgilerimi yazıyorum ve login oluyorum bi sorun olmadan login oluyorum ve sro clienti start diyorum tam acılıcakken şu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz sorun nerde acaba.botu arkadasım baskasıyla ortak kullanıyordu kredisini uzatıp sifreyi değişdik şimdi beraber kullanıyoruz o kullanıyor bi sorun olmadan ama ben bottan giremıyorum bot calısıyor ama tam oyuna girerken bu hatayı alıyorum :S oyuna normal girince bi sorun yok giriliyor ama botla girmek istiyince bu hata cıkıyor LÜTFEN YARDIM edin arkadaslar.. .........yardm edecek kımse yokmu
kmse yardm etmck mı

bot penceresinde şöyle yazıyor

[01:29:02] * Couldn't connect to Silkroad Server: 10061!
[01:29:02] * Connection with 1st login server failed.
[01:29:02] * Now trying 2nd login server.
[01:29:04] * Checking for updates...
[01:29:06] * Finished checking for updates!
[01:29:12] * Language packet: Detected english language!

[18:17:49] * Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.
[18:18:49] * Now restarting client.
[18:18:54] * Checking for updates...
[18:18:56] * Finished checking for updates!
[18:19:02] * Language packet: Detected english language!
[18:19:02] * Starting SRO Client!
[18:19:07] * Waiting for handle...
[18:20:32] * Client polls serverlist
[18:20:32] * Now hiding client...
[18:20:34] * Artificially waiting some time, then sending login info...
[18:21:32] * You are now successfully logged in!
[18:21:35] * Now logging in...
[18:21:35] 1 chars found.
[18:21:35] * Found chars:
[18:21:35] * 1. X_Prototype
[18:21:35] * Char found. Artificially waiting, then sending char login packet.
[18:22:39] * Connection to Silkroad Server terminated (10054)!
[18:22:39] * Clearing active party.
[18:22:39] * Terminating Silkroad client.
[18:22:39] * Received disconnect. Preparing for relogin.
[18:22:39] * Attack mode stopped

böyle bir hata aldım ne yapmam gerekiyor?

bosuna sorunlarımızı yazıyoruz biladerim baksana siteyle ilgilenen kımse yok

Geri