• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben New Customer Hesapla Old Customer Hesap Arasındak iFarkı Sorucaktım :D

merhabalar. biliyosunuz ki bi kac gün önce sbot üyelik alımı kısa süreligine aktive edilmis. Benim de bi abim sbot ac almıs bi kac tane. dün aksam da bir tanesini bana verdi. Mail i vs. aktive edilmis. Mail ve sifresini degistirdim. Bota daha once hic yükleme yapılmadı. Direk süre uzatma yukletıp kullanabılır mıyım yoksa aktive de mi edilmesi gerekiyor. Ve mail i degistirdikten sonra yeni maill e bir şey gelmedi. Gelmesi gerekiyor mu yoksa gerekli degil mi ? İlgilenirseniz sevinirim. teşekkürler

merhabalar. biliyosunuz ki bi kac gün önce sbot üyelik alımı kısa süreligine aktive edilmis. Benim de bi abim sbot ac almıs bi kac tane. dün aksam da bir tanesini bana verdi. Mail i vs. aktive edilmis. Mail ve sifresini degistirdim. Bota daha once hic yükleme yapılmadı. Direk süre uzatma yukletıp kullanabılır mıyım yoksa aktive de mi edilmesi gerekiyor. Ve mail i degistirdikten sonra yeni maill e bir şey gelmedi. Gelmesi gerekiyor mu yoksa gerekli degil mi ? İlgilenirseniz sevinirim. teşekkürler

1-) Aktive ettirmen gerekiyor ( ilk Kullanıcaksan Aktive Ettiriceksin ) [ Ondan Sonra Her Ay Süre Uzatıcaksın ]

2-) msn değişince yeni msn e birşey gelmiyor ( Gelmesi Gerekli Değil )

1-) Aktive ettirmen gerekiyor ( ilk Kullanıcaksan Aktive Ettiriceksin ) [ Ondan Sonra Her Ay Süre Uzatıcaksın ]

2-) msn değişince yeni msn e birşey gelmiyor ( Gelmesi Gerekli Değil )

Evet ilk kez kullanıcam. daha önce yeni hic bir sey yuklenmedi. dedigim gibi bot yeni.

ilginiz icin tesekkürler

ben sbota tıklıyorum ancak sbot penceresi açılmıyor neden olabilir acaba?

acaba petteki itemleri charın üstüne alma varmı? yardım ederseniz sevinirim
öyle bir özellik yok sbotta :)

----------

ben sbota tıklıyorum ancak sbot penceresi açılmıyor neden olabilir acaba?
Bilgisayara reset at düzelecektir.:'(

----------

χ__ηυкєя__χ;1496989' Alıntı:
Char her ışınlandığında client kapanıyor dc yiyip tekrar giriyo yardımcı olurmusunuz
Bilgisayar kaldırmadıgında olur bu durum. Char ışınlanmadayken bilgisayarın performansı düşük oldugunda ışınlanması geç oluyor sbotta böyle durumlarda direk clienti kapatıyor.

Sbot 'da 6 char Açıyodum Şuan 2 chardan Fazla açamıyorum Client di kapatıyo Bot Neden Acaba

Sbot 'da 6 char Açıyodum Şuan 2 chardan Fazla açamıyorum Client di kapatıyo Bot Neden Acaba
Bilgisayarına fazla yuklendiginde performansı duser ve maximum acabilecegin kadar char acabilirsin sonrasında sbot kapatıyor. seninde bu durumda max 2 tane kaldırıyor daha fazla actıgında kaldırmıyordur. Eğer bilgisayarına güveniyorsan yinede bilgisayarına format at öyle açmayı dene.

merhaba. ben onglarda 8 çarım var. çarlarımda herşey ayarlı mesela weapn exlir ve rare itemleri store etmesini söledm ama asla store etmiyor nedeni ne olabilir ?. sonra ölünce de hepsini dşürüyorlar. yardım edin lütfen

----------

Bilgisayarına fazla yuklendiginde performansı duser ve maximum acabilecegin kadar char acabilirsin sonrasında sbot kapatıyor. seninde bu durumda max 2 tane kaldırıyor daha fazla actıgında kaldırmıyordur. Eğer bilgisayarına güveniyorsan yinede bilgisayarına format at öyle açmayı dene.

https://www.maxigamerz.com/f12/smartram-ile-sinirsiz-silkroad-client-acin-141838/

k
onumu oku 2 client açıyorsan bu programla 5 e katla (en az)

merhaba. ben onglarda 8 çarım var. çarlarımda herşey ayarlı mesela weapn exlir ve rare itemleri store etmesini söledm ama asla store etmiyor nedeni ne olabilir ?. sonra ölünce de hepsini dşürüyorlar. yardım edin lütfen

----------

https://www.maxigamerz.com/f12/smartram-ile-sinirsiz-silkroad-client-acin-141838/

k
onumu oku 2 client açıyorsan bu programla 5 e katla (en az)
O Sorunu ben değil selman12 nickli arkadasımız yasıyor :)

Store etmemesinin nedeni ise settings bölümünde pick settings alt baslıgı var. orda save to storage seçmen lazım.

Son düzenleme:
Benim bot 15dk once cok guzel kasıyodu sonra kapattım az once actım.Sbota tıkladım Charın hersey kayıtlı ama Start client Diorum altta checking for updates... ALTTA YAZDIKLARIMI DIO SRO CLIENT GELMIYO. CeVap LutfenFinished checking for updates!

Language packet: Detected english language!

* Starting SRO Client!

* Waiting for handle... DİO VE DİAS DASDASDAS

Benim bot 15dk once cok guzel kasıyodu sonra kapattım az once actım.Sbota tıkladım Charın hersey kayıtlı ama Start client Diorum altta checking for updates... ALTTA YAZDIKLARIMI DIO SRO CLIENT GELMIYO. CeVap LutfenFinished checking for updates!

Language packet: Detected english language!

* Starting SRO Client!

* Waiting for handle... DİO VE DİAS DASDASDAS

Bekleyin Client Acılıyor

şifre değiştirirken önce yeni şifreyi yazarsınız 2 defa sonra eski şifreyi yazarsınız. yeni şifreyi yazarken mutlaka hem rakam hem harf olması şart yoksa şifrenizi değiştiremezsiniz.

yeni versiyonu indirdim Warrior charım Buff vermıyor Wizlere acaba herkezde var mı bu sorun ya da nasıl çözebilirim ?

Geri