• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[14:39:01] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.
[14:39:01] * Starting SRO Client!
Waiting for handle... diyor fakat simge geliyor öylece kalıyor olmuyor.Çözüm Bulursanız çok memnun olurum

Bende 5 çardan sonra IP LIMIT EXCEED hatası geliyor yardımcı olurmusunuz nası aşabilirim ? önceden böle bişi yoktu :S

sbot eğitimi başlatamama hatası

s.aleyküm. ben botu 2. pc de açtıktan sonra kapatıp 3. pc de açtım ve bu yüzden 2. pc de tekrar giremiyorum bunu düzeltmenin bir yolu varsa bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. (id pw yazdıktan sonra eğitimi başlat pasif halde kalıyor.)

s.aleyküm. ben botu 2. pc de açtıktan sonra kapatıp 3. pc de açtım ve bu yüzden 2. pc de tekrar giremiyorum bunu düzeltmenin bir yolu varsa bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. (id pw yazdıktan sonra eğitimi başlat pasif halde kalıyor.)

Hayır bunu düzeltmenin bir yolu yok.Gece 1'i beklemeniz gerekiyor.Basit halde kalmasının sebebi giriş yaptıktan sonra ıp limited hatasını vermesidir.

hata mata hiç birşey vermiyor id pw yazıyorum öylece kalıyor eğitimi başlat butonu pasif şekilde bu olay olalı 24 saati geçti yani 1 den sonra ne olacak gün atlayınca mı düzelecek kendiliğinden?

Hata mesajı bazen arka planda kalıyor.Alt+Tab yaptığında hatayı görebilirsin.(Alt+Tab yapıp bırakma basılı tut önizlemede görürsün.)

yok denedim ama yine gözükmedi o sorun değil de. ben 3. pc de açtıgım için giremiyorum anladıgım kadarıyla suanda bu yani saat 1 den sonra mı düzelecek.

pet ile itemleri topla ayarlıyorum fakat pet'ten çantaya item aktarma ayarı var mı bulamadım..

eğer yok ise çok büyük bi eksiklik napıcaz bu durumda

curst heart toplatma ile ilgili bi problemım var range içinde görev düşüyor ama toplamıor çar .. sabıt kalsın dıe rangeyı 1 yapıotum görevlerı görmuyo 20 yapıorum lureye başlıo yıne tolamıyo bot ayarlrı yapılı bi türlü çözemedım??

Failed to create a status bar. (error 1407: pencere sınıfı bulunamadı.) diye hata alıyorum acil yardım................................

pet ile itemleri topla ayarlıyorum fakat pet'ten çantaya item aktarma ayarı var mı bulamadım..

eğer yok ise çok büyük bi eksiklik napıcaz bu durumda

Ne yazık ki yok .Fakat itemleri otomatik bankaya koydurabilirsin.

curst heart toplatma ile ilgili bi problemım var range içinde görev düşüyor ama toplamıor çar .. sabıt kalsın dıe rangeyı 1 yapıotum görevlerı görmuyo 20 yapıorum lureye başlıo yıne tolamıyo bot ayarlrı yapılı bi türlü çözemedım??

İtem ayarlarını yaparsan toplamaya başlar.

Arkadaşlar 1 soru sorucam
Sbotta pt dışındaki kişilere res atma ayarı varmı varsa nasıl olcak?

bi sorum olucak :)

benim bot calismiyor :S ne yapabilirim ? Username ve Password yaziyorum Wrong login credentails yaziyo :cry: aynisini Bot-Cave.net deniyorum burda oluyor :/ sorun ne dir acaba ? yarim edersiniz cok sevinirim :)

bi sorum olucak :)

benim bot calismiyor :S ne yapabilirim ? Username ve Password yaziyorum Wrong login credentails yaziyo :cry: aynisini Bot-Cave.net deniyorum burda oluyor :/ sorun ne dir acaba ? yarim edersiniz cok sevinirim :)

Bot-caveye girerken forum id ile giriyorsun.Oyuna girerken bot id den giriyorsun.Bot id'ni öğrenmek istiyorsan siteden giriş yap profileye bas.Nekadar zaman kaldı gösteren yerin altında bot id ' si bulunacak oyuna onunla girebilirsin.

Geri