• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
s.a arkadaşlar ben yeni sbot kullanıcısıyım.silah değiştiriyor ama kalkanı almıyo nerden ayarlayabilrim.

Cümleten S.aleyküm...Benim Soru Şu;Bottan Petin Çöp Toplamaması İçin Ayarları Yaptım Ama Pet Halen Çöp Toplamakta Bunun Başka Bir Ayarmı Var Acaba? Yardımcı Olabilirmisiniz ?

benim sbotum calısmıyor ustelik 2 ay yukleme yaptım ve sbotum normal ama wrong credentials diyor ne istir anlamadım cunku sitesine giriyorum sbotumun herseyi orda gorunuyor, ama bilgisayarda sifre ve ID yanlıs diyor, bir cevap verirmisiniz, siteye nasıl ulasabilirim turkce yazsam olurmu? ustelik bu yeni bir sbot yani kimsede yok ve ben girmem lazım. cunku kendim paypalle aldım. cevabınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
benim sbotum calısmıyor ustelik 2 ay yukleme yaptım ve sbotum normal ama wrong credentials diyor ne istir anlamadım cunku sitesine giriyorum sbotumun herseyi orda gorunuyor, ama bilgisayarda sifre ve ID yanlıs diyor, bir cevap verirmisiniz, siteye nasıl ulasabilirim turkce yazsam olurmu? ustelik bu yeni bir sbot yani kimsede yok ve ben girmem lazım. cunku kendim paypalle aldım. cevabınızı bekliyorum.

Bota giriş yaparken bot ıd sini kullanacaksın forum değil.

Training Place bölümündeki Trace Modu nasıl kullanılıyor nasıl çalışıyor ben pek çözemedim. Çözen biri rehber konusu açabilirse seviniriz.

Uploaded with ImageShack.us

Ayarlarım resimdeki gibi ama hala pot ve pill almaya devam ediyor yanında da tablet filtrelemesi yapsamda kabul etmeyip bütün tabletleri toplamakta

ben sbot almayı dusunuyorum ama banlanmaktan korkuyorum siz ne yapıyorsunuz bu konuda söyleyebilirmisiniz ?

2 yıldır kullanıyorum ve hiç banlanmadım sadece ben değil çevremdeki hiçkimse banlanmadı.
bi ara silkroadın dosyalarından birşeyi değiştirilmesini tavsiye ediyorlardı onuda mı yapmadın gerçi şimdide silk alın dıyorlar sende yapıyormusun bunu ?

[14:39:01] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.
[14:39:01] * Starting SRO Client!
Waiting for handle... diyor fakat simge geliyor öylece kalıyor olmuyor.Çözüm Bulursanız çok memnun olurum

aynı sorun bendede var

cok tesekkurler..bilgisayarımı kurcalamaya meraklı cok kisi oldugu icin parolalı ekran koruyucu kullanmaya baslamıstm

Geri