• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben arkadslar burda diye beklıyorum o adam seni beni beklemez sitenin isimni oyunun ismini kötuleyecekelr heryerde emin olabilirsin benim beklemem gibi kolay değil onun beklemesi

Şuanda burda olan burada ahkam kesenler başka yerde oyunu övüyormu sanıyorsun ? Hepsi kötülüyor ellerine ne geçiyor çok merak ediyorum...

Sadece sizinki değil herkesinki alınmış. Sebebi ve kimin yaptığı belli değil fakat mutlaka bir sebebi vardır.

Arkadaslar bu sohbet konusumu? kim benim vipligimi aldi felan?.

alınsın kardesim umrumda degil yakısmadı Maxigameye Forumda 3 adam var onlarda Ümit abi kahraman abi birde hakan baskasını tanımıyorum.

Şuanda burda olan burada ahkam kesenler başka yerde oyunu övüyormu sanıyorsun ? Hepsi kötülüyor ellerine ne geçiyor çok merak ediyorum...

ben butun arkadslarımı cağırdım hepsi bp de gene sorun cıkar diye yok dedi ikna ettim ama suanki duruma baksana 6 asattir check adamlar bana sadece guluyo rar ı sildiler bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri