• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sigara Fiyatları Düştü! (Parliament, Marlboro, Camel)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu tarz haberleri sık sık duyarız yarın öbürgün başka şeylerede indirim gelirse şaşırmam ne de olsa gündem değişsin.. (Ne alaka diyenler saçma sapan haber ajanslarına bakabilir.)

Winston candır gerisi heyecandır 15 TL olsun gene veririm hiç gocunmam :D

Winston candır gerisi heyecandır 15 TL olsun gene veririm hiç gocunmam :D
:D
genius.jpeg

Yaklaşık 6-7 senedir bir fiil Lark içiyorum ilk çıktığı andan itibaren bu aralar değiştirmeyi düşünüyordum Camel 6.50 oldu alayım dedim nane, Parliament zaten benim için Lark gibi fark eden bir şey yok bu hamleyi ben şahsen Whinston grubundan bekliyorum :D

Ne zaman için geçerli bu yeni fiyatlar?
Marlboro'cuya sordum bugün, bize indirim emri geldi dediler. Fakat iş yerlerinde ki malların sayımını yapıyorlar, İş yerinin iskontosunu veriyorlar ardından indirimli satılmaya başlanıyor. Direk indirim söz konusu değil dedi. Sayım bitiminde indirimli olarak satılacağını söyledi abi.
Yaklaşık 6-7 senedir bir fiil Lark içiyorum ilk çıktığı andan itibaren bu aralar değiştirmeyi düşünüyordum Camel 6.50 oldu alayım dedim nane, Parliament zaten benim için Lark gibi fark eden bir şey yok bu hamleyi ben şahsen Whinston grubundan bekliyorum :D
JTI(Winston grubu) hamlesini Camel'i 8.00TL'den, 6.50TL'ye çekerek yaptı. Lark ile Parliament'i nasıl kıyaslarsın Semih başkan? :D :D

Marlboro'cuya sordum bugün, bize indirim emri geldi dediler. Fakat iş yerlerinde ki malların sayımını yapıyorlar, İş yerinin iskontosunu veriyorlar ardından indirimli satılmaya başlanıyor. Direk indirim söz konusu değil dedi. Sayım bitiminde indirimli olarak satılacağını söyledi abi.

JTI(Winston grubu) hamlesini Camel'i 8.00TL'den, 6.50TL'ye çekerek yaptı. Lark ile Parliament'i nasıl kıyaslarsın Semih başkan? :D :D

Winston grubu derken aslında Winston serisini kast ettim kardeşim. Winston soft,white,slims vs gibi :) Ayrıca ciddiyim bak ben olur olmaz bir yere gidip Lark bulamadığım bakkal market vs. yerlerden Parliament alıp çıktığım oluyor ikisi gözümde ve damak tadımda bir :) - Aslında iyi bir meziyet :D

Dünyadaki en gereksiz şey sigaradır hani alkolü anlarım içersin derdin olur sıkıntın olur keyfine içersinde
Sigara nedir ya alıyorum arasıra sizin görüpte benim göremediğim birşey varmı diye yok ağzıma iğrenç tadı hariç başka birşey vermıyor...

Dünyadaki en gereksiz şey sigaradır hani alkolü anlarım içersin derdin olur sıkıntın olur keyfine içersinde
Sigara nedir ya alıyorum arasıra sizin görüpte benim göremediğim birşey varmı diye yok ağzıma iğrenç tadı hariç başka birşey vermıyor...

Bizde öyle diyorduk ama başladıktan sonra " İster zengin ol ister fukara, Yaptığın her işten sonra yak bir sigara " mantalitesini geliştirdik :D

Bizde öyle diyorduk ama başladıktan sonra " İster zengin ol ister fukara, Yaptığın her işten sonra yak bir sigara " mantalitesini geliştirdik :D

Aga bende geliştirim diyorum 3-4 yıldır iğrenç tadddan başkasını vermıyor ama ben şansımı zorluyorum :D

Sigaraya evet sigarasız hayat kadınsız dünyaya benzer :D

Edit: Sadece şakaydı kadınsız dünyamı olur la :hsml:

Geri