• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bu kadar çabuk olması garip değilmi?
kaldır bence nolur nolmaz

30 dk da indi :D
bişi sorcam önceden zamanı gelmeden yüklemek için bir program vardı bu programdan bulunan biri upload edebilirmi?

sa arkadslar ben ındırım rapıde upload edıyorum ınternet cafem var net hızım 33.000 kbps 3mbit hızla ındı

Joymax'ın sunucusu gerçekten hızlı .. 1mb le indiriyor.
image

Sanirsam baglantinda bi sorun var aslinda dahada hizli
x4ghab.png

Deepblue, arkadaşın kullandığı internet NETLİMİTSİZ 8 Mbit'e kadar olan tarife. Neden 1 mb/sn ile hızla indirdiğine gelecek olursak; 1 mbit internet tarifesiyle max alınabilecek hız, 128 kb/sn'dir. Bunu 8 mbit'e göre çevirirsek 128x8=1024kb=1mb/sn max hız bulunur. Yani arkadaşın nette bi sorun yok :D Santrale yakın olduğundan ve kablolarında bi sorun olmadığından dolayı internetinden tam verim alabiliyor :) Bu arada ben silkroadmax.com'dan kalma TheVampireX :hihi:

arkadaslar bu indirme islerinden anlıyan biri yardımcı olsun lütfen sroyu indiriodum %98de sigorta attı ne olcak simdi bastanmı indircem?? yardım pls

benimki 3 saat diyo ya :(:( :D

Siz kapatında biraz ben indiriyim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri