• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
107kb/sn ile indiriyorum.Joymax bu sefer saçmaladı yani eskiden 1 hafta önceden ekliyorlardı linki şimdi 1 gün önceden saçmalık...

Konu için teşekkürler...

Hayret bwnim hız 107 de sabit ne çıkıy ne iniyor ne güzel :D

Boyle daha iyi oldu ya eskiden haftaya gelecek diyodu bekleyip duruyoduk simdiyse demeden pat diye geliyo canimiz sikilmamis oldu :)

Megaupload da bi sorun yaşadım site çok geç cevap veriyor yarın devam edicem
HotFile 1. part yetiştiremedim megaupload 1.part onun yerine kullanılabilir HotFile olanıda yarın öğlen eklicem
Netload 400mb da yarın sabah başlicam:'(

Buyrun Saat 14:00 Tarafımdan upload linkleri sorunsuz ve bir birleri ile uyumludur :)

Download Rapidspread
Download Megaupload
Download DepositFiles
Download FileShare

Part Halindeki Linkler

2Shared

2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.001
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.002
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.003
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.004
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.005
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.006
2shared - download SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.007

Rapidshare

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

HotFile

Hotfile.com: One click file hosting

FileFactory

SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.001 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.002 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.003 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.004 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.005 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.006 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_240.exe.007 - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

Not: istendigi taktirde ek alternatif eklenicektir...

Linkler Yenilendi... :) Bir Teşekkürü Çok Görmezseniz Sevinirim...

tskler paylasım içi kardes ben indirdim tarihde 16 mart oldu yukleme ne zman baslar biliyormusun

birader part 7 ne zaman pişcek :d gozlerim kapanıyor artık :d lan bilsem bugun linklerin çıkcagını ben yarın cıkar diye cafe ayarlamıstım 20mpbs intle yukleriz aslanlar gibi diyodum moralim bozuldu.. senin rapid linklerini gavur sitelere koyuroyurm bu arada :d

birader part 7 ne zaman pişcek :d gozlerim kapanıyor artık :d lan bilsem bugun linklerin çıkcagını ben yarın cıkar diye cafe ayarlamıstım 20mpbs intle yukleriz aslanlar gibi diyodum moralim bozuldu.. senin rapid linklerini gavur sitelere koyuroyurm bu arada :d

Gece gece ne diyorsun, bir şey anlaşılmıyor git bi kahve iç kendine gel abicim ya :hihi:

oyun bugun saat kacta acılcak bılgısı olan war mı ??

11 gibi belkide biraz daha erken ma kesin sati 11 değiştirmezlerse

bende legend 5 yuklenmıyo ya

dbp92b.jpg

böle bi hata werıyo :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri