• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Sbot Kurulumu & Kullanımı Detaylı Videolu Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Sbot kurulumu ve kullanımı hakkında birçok üyemizin sıkıntı yaşaması ve sürekli olarak bu konuda bizden yardım talep etmeleri üzere geniş bir videolu anlatım hazırladım. Resimli anlatımlarımız vardı ancak zaman içerisinde resim linkleri kırıldı ve konular anlaşılmaz hale geldi, ayrıca videolu canlı bir şekilde yapılan anlatımın resimli anlatımdan daha faydalı olacağını düşündüm.

Videonun toplam uzunluğu 1 saat idi ve Youtube bunu tek parça halinde yüklememe izin vermedi o nedenle 15 er dakikalık 4 parçaya bölüp yüklemek zorunda kaldım.

Bilgi : Yaklaşık 4 senedir Silkroad oynamıyorum ve bot kullanımıyorum, bot 4 seneden bu yana epey bir değişmiş ve yeni özellikler eklenmiş o nedenle bazı yerlerde hatalı anlatım yapmış olabilirim ve yapmışımdır da muhtemelen. O nedenle şimdiden sizden eksik ve hatalı olan kısımlar için özür diliyor ve anlayışınızı bekliyorum.

PART 1 :

PART 2 :

PART 3 :

PART 4 :

Sayın [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] bu videoda anlatılan sbot sürümü ile şu tarihteki sürüm arasında bir çok değişiklik ve fark bulunuyor. Bu kurulum videoları yeni sürüm için çekilebilir mi?

Zamanım yok, sen çek istersen konuya ekleriz ;)

Ben çok ''detaylı'' bir şekilde bilmiyorum bilmediğim için senin çekmeni umuyordum ama seninde vaktin yokmuş ya ben deneyip yanılarak öğreneceğim ve öğrendiğimi de kayıt altına alacağım ya da hazırda bulunan çekilmiş olanlardan da faydalanarak ortaya güncel bir video çıkarmaya çalışacağım :)

bende sbot un sitesindeki son verisyonunu indirdim fakat bota girip giriş yaptığımda da client i açmiyor silkroad amblemi gelmiyor ?

Geri