• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ve artık her acıılan yeni üyelik maıl korumalıdır....

Ewt Malesef.

----------

Bu msn değiştirememe olayı çok kötü olmuş ya :S

Yeni msn açarsaniz fazla sorun olmaz ama char alma ya kalktinizda kötu oluyor.

----------

Teşekkürler güzel konu

Rica ederim :)

----------

e mail koruması kalkıyor mu ? msnimi değiştirmem gerekiyor çünkü

Malesef kalkmaz sabittir.

Bu charın email değiştirme olayını nasıl yapıcaz bana bir yardımcı olurmusun uptade email adress çıkmıyor köşede?

Arkadaşlar accountda bulunan e-mailim silindi yani e-mail değiştirmeye calıstıgımda dogrulama kodu gönderiyor joymax ama hotmailde oturum acamadıgım icin e-maili değiştiremiyorum ayrıca account e-mail korumasıda yapılmamış durumda ama email koruması yapmak icinde dogrulama kodu istiyor o yüzden bi türlü değiştiremedim nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz ??

Arkadaşlar charıma koruma yapmak istiyorum ama email verification a tıkladıgımda giriş sayfası geliyor.ıd pw yazıp giriş yaptıgımda bir güvenlik uyarısı gelıyor hayır desem chara giriş yapmıyor.evet dersemde hata veriyor.yardımcı olabilirmisiniz ?

Geri