• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sayın Admin şimdi ben msn korumalı olmayan bir çar alıyorum nelere dikkat etmeliyim ilk önce pw yimi yoksa ilk önce msn korumamaı koymalıyım?

Alir almaz hemen Msn koruma koymani tavsiye ederim Çünki charini geri alabilirler.Sonra pw değiştirirsin önemli olan Msn korumasi.

ama msn koruma koyduktan sonra şifreyi değiştirmek için eski pw gerekli diyor..peki biz msn koruma işlemini yaparken eski sahibi çarın pw sini değiştirirse ne olacak

ama msn koruma koyduktan sonra şifreyi değiştirmek için eski pw gerekli diyor..peki biz msn koruma işlemini yaparken eski sahibi çarın pw sini değiştirirse ne olacak

Ondan önce davranim E-mail koruma koydukdan sonra sorun olacağini sanmiyorum ondan sonra pw değiştirsiniz aldiniz pw ile.

Bu arda iyiki maxi game var...********* denen site hırsızdır 4 ay önce benim çarı çaldı OKAN ÇELEBİ DENEN KİŞİ VE SİTEDEN ATILDI ŞİMDİ KENDİNE YENİ BİR SİTE AÇMIŞ ORADA MİLLETİ KAZIKLIYOR

ben charın msn sini değiştiremiyorum.çünkü my accuonta giriyom ve update email adress diye bişey yok.

benim anlamadığım bi nokta var ben 2 sene önce bi char açmıştım yanlız o charla ilgili site üzerinden hiçbişi hatırlamıyorum hangi msn e ait olduğunu sitede hangi id pw ye sahip olduğunu vs bunları öğrenmemin bi yolu yok mu? Bir sorum daha var ben diğer charımın bilgilerini biliyorum ama şifre değiştirmek için gizli soru istiyo onu bilmiyorum bunu değiştirmenin bi yolu yok mu?

Son düzenleme:
ben charın msn sini değiştiremiyorum.çünkü my accuonta giriyom ve update email adress diye bişey yok.

Msn koruması yapılmış olabılır

----------

benim anlamadığım bi nokta var ben 2 sene önce bi char açmıştım yanlız o charla ilgili site üzerinden hiçbişi hatırlamıyorum hangi msn e ait olduğunu sitede hangi id pw ye sahip olduğunu vs bunları öğrenmemin bi yolu yok mu? Bir sorum daha var ben diğer charımın bilgilerini biliyorum ama şifre değiştirmek için gizli soru istiyo onu bilmiyorum bunu değiştirmenin bi yolu yok mu?

İD PW unuttum yerinde öğrenebilirsiniz.

----------

Çok Saol İşime Yaradı :))

Sorun değil.

abi bn yaptm msn herşey doğru ama msnye qelmiyor kod :SS

----------

abi dediklerini hepsini yaptm hepside aynı ama msnye kod gelmiyor neden :SS

tmm charların siteyle ilgili herşeyini buldum ama şimdide şifre değiştiremiyorum yani oyundaki charın şifresini değiştiremiyorum onu nasıl yapıcam?

abi bn yaptm msn herşey doğru ama msnye qelmiyor kod :SS

----------

abi dediklerini hepsini yaptm hepside aynı ama msnye kod gelmiyor neden :SS

Msn adresiniz Doğru olduğuna bakınız.Mail Gereksiz lerede gelebilior.

----------

tmm charların siteyle ilgili herşeyini buldum ama şimdide şifre değiştiremiyorum yani oyundaki charın şifresini değiştiremiyorum onu nasıl yapıcam?

Normal sifre değiştirme ile yapabilirsiniz.Buradan yeni sistem ile pw değiştirebilirsin https://www.maxigamerz.com/f337/silkroad-online-sifre-degistirme-yeni-sistem-129162/

abi doğru herşey gereksiz derken nasıl oluyor...

E-Postanizda Gereksiz bölümü vardir.

2q199pf.jpg

abi uzun zamandır kullandığım msnyi deniyorum oda olmuyor :SS

----------

tmm abi bi bakaym

----------

bana qelmiyor öyle :SS

----------

yukarda Gereksiz var onada tıklamıyor :SS

----------

saol abi öğrendm çok teşekürler :DD

----------

abi lütfen error server in aplication bi şeyler söylüo altında dolu yazılar var bi söylermisin bu sorun ne? :S

2q199pf.jpg
[/QUOTE]

----------

abi bu yazı :SS
Server Error in '/' Application.

Invalid length for a Base-64 char array.

[FONT=Arial, Helvetica, Geneva, SunSans-Regular, sans-serif]Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.FormatException: Invalid length for a Base-64 char array.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
Stack Trace:

[FormatException: Invalid length for a Base-64 char array.] FrameWork.PageBase.OnError(EventArgs e) +901 System.Web.UI.Page.HandleError(Exception e) +182 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +11265667 System.Web.UI.Page.ProcessRequest(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +11265198 System.Web.UI.Page.ProcessRequest() +119 System.Web.UI.Page.ProcessRequest(HttpContext context) +167 System.Web.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication.IExecutionStep.Execute() +597 System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +266

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.1
[/FONT]

ama abi o aşağıda şöyle bi sorun var dio onu sil şunu yap diyor ama resimdekini anlatmıyor :SS

----------

abi bu kezde normal joymaxa geçio New pasword qelmio :SS

Geri