• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çarı kurtarsam ne olcak kardeşim sap gbi ortada kaldık ne bi item var ne bişey adam tavşşanı bile almış Allahtan avatar gönderilenden degilde almamış

çarı kurtarsam ne olcak kardeşim sap gbi ortada kaldık ne bi item var ne bişey adam tavşşanı bile almış Allahtan avatar gönderilenden degilde almamış

Benimde charımın pw si değişti ama sonra geri aldım charı fakat bu sefer char soyuktu :( nova setim egy stafım falan hepsi gitmis :S bi ümit rollback olucak diye duydum onu bekliyorum arkadaslar yoksa bırakcm oyunu

İtem yapilir ama 110 Lvl char yapmak kolay değil yanliz çoğu insanin chari çalindi keşke soyulsaydi çalinmasaydi diyoruz.Siz ucuz kurtardiğiniza dua edin bence.Tek dicem bu zamanda Kurunun yaninda Yaşda yanior.

Benimde charımın pw si değişti ama sonra geri aldım charı fakat bu sefer char soyuktu :( nova setim egy stafım falan hepsi gitmis :S bi ümit rollback olucak diye duydum onu bekliyorum arkadaslar yoksa bırakcm oyunu

Roollbackdan Tek umudumuz bakalim beklicez.

Ben gelen maile tıkladım ama error yazdı olmdaı galiba girdim denedm hemen sifre bulunuyor

use emaila tıkladıktan sonra yine aynı sayfa çıkıyor sorun nedir?

Son düzenleme:
ben birşey sorucam benim çarımda emailimi kafadan sallamıstım şimdi çara email koruması gibi birşey koyamazmıyım ?

Ayrıca msnimi yazdıgımda hotmail.com'u kabul etmiyor,hotmail.co ' yu kabuk ediyor :(

Son düzenleme:
arkadaşlar çarım hacklendı
elimde gizli sorusu ve oyuna giriş id si var
eğer çalan kişi e mail koruma yapmadıysa çarımı geri alabilrmiyim nolur birisi yardım etsin

ben birşey sorucam benim çarımda emailimi kafadan sallamıstım şimdi çara email koruması gibi birşey koyamazmıyım ?

Ayrıca msnimi yazdıgımda hotmail.com'u kabul etmiyor,hotmail.co ' yu kabuk ediyor :(

Msn değiştirip istediğinizi koyabilirsiniz.

----------

arkadaşlar çarım hacklendı
elimde gizli sorusu ve oyuna giriş id si var
eğer çalan kişi e mail koruma yapmadıysa çarımı geri alabilrmiyim nolur birisi yardım etsin

Alabilirsiniz bak hemen öğrenmek için joymaxa gir forgot your ıd and passworda tıkla resimde gördüğün karakterleri yaz altda user ıd sorucak ona tıkla ardından check yap eğer email sorarsa çalan kişi koruma koymuş email sormazsa gizli yanıt sorarsa yaz password oluştur yeni ardındanda bi tane email koruma koy çalmamaları için.

----------

use emaila tıkladıktan sonra yine aynı sayfa çıkıyor sorun nedir?

Yoğunluk vardir biraz bekleyip tekrar deneyiniz.

Arkadaşlar e-mail doğrulamaya tıklıyorum aşşağıda e-mail doğrulama servisine tıkladığımda o sayfayı açmıyor ve tekrar portal anasayfayı gösteriyor yardımcı olurmusunuz ayrıca internet explorer mozilla ve google chromedan denedim 3ündede olmadı

Eline sağlık , döktürmüşüz sinan hayırdır :D

Geri