• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar lütfen soruma yanıt verin. mail adresini bilmediğim ama gizli sorusunu ve şifresini bildiğim bi çarın msn adresini değiştiremez miyim artık???

Yeni hesap kurdugumuzda gizli soru diye bişe yok demı yoksa benmı yanlıs yapıyorum?

Arkadaşlar lütfen soruma yanıt verin. mail adresini bilmediğim ama gizli sorusunu ve şifresini bildiğim bi çarın msn adresini değiştiremez miyim artık???

Msn koruma varsa değiştiremezsin eğer msn koruma yoksa değiştirebilirisiniz.

----------

Yeni hesap kurdugumuzda gizli soru diye bişe yok demı yoksa benmı yanlıs yapıyorum?

Ewt bende gördüm Gizli yok direk msn koruma yapmani istiyor senden.

Ya ben siteye giriş yapıyorum benim hesabım'a tıklıyorum e posta güncelleme yeri ilk başta görünmüyor sorularım ve cevaplarıma tıklıyorum ondan sonra altta e posta güncelleme çıkıyor tıklıyorum tekrar login sayfasına atıyor ne yapıcam ???

Şimdi ben charlarımın şifresinii e-mail sabiti yapmadan değiştirebiliyorum. e-mail verification yapınca ve dogrulama kodu gönderdikten sonra o e-maili değiştirebiliyormuyum sonradan _?

Şimdi ben charlarımın şifresinii e-mail sabiti yapmadan değiştirebiliyorum. e-mail verification yapınca ve dogrulama kodu gönderdikten sonra o e-maili değiştirebiliyormuyum sonradan _?

Önceliklen Doğrulamayi E-Postaya gönderdikden sonra Mail geliorsa ve o mailden korumayi onaylamaniz gerekir eğer onaylanmazsa e-mail koruma olmaz bu yüzden e-malinizi değiştirebiliyorsunuz.

Benim charlarımın bilgilerileri hiçkimsede yok. o zaman e-mail sabiti yapmama gerek yok değilmi ?

slm

beyler emailime doğrulama kodu gelmiyor acil yardıma ihtiyacım var

beyler emailime doğrulama kodu gelmiyor acil yardıma ihtiyacım var

Doğrulama E-postasına Yeniden Gönder'e tikladinizda hemen gelmior birazcik beklemeniz lazim.Eğer gelmezse en fazla 30 dk icerisinde gelior.E-Postanizdan Gereksizleri Kontrol edin orayada gelior.Hiç gelmediyse Mail Doğru olup olmadiğini bakin.

slm

admin konuda göstermiş olduğunuz uptade email adres değiştirme bölümü yok bende artık kullanılmıyormu?

admin konuda göstermiş olduğunuz uptade email adres değiştirme bölümü yok bende artık kullanılmıyormu?

Reset Password (Sifre Değiştirme) Tiklayin sonra update e-mail adres gelmior ise Charinizda Msn koruma var demekdir.Bunuda Reset Passoworden görebilirsiniz Msn koruma olup olmadiğini net olarak.

sayın Admin şimdi ben msn korumalı olmayan bir çar alıyorum nelere dikkat etmeliyim ilk önce pw yimi yoksa ilk önce msn korumamaı koymalıyım?

Geri