• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
110 Level char yalan oldu , artık çok geç.

Konu için teşekkürler.

Joymax' sa Mail gönderme sorun olurken mail atardikda onu kapatti Joymax'sa mail gönderemiyoruz. E-mail koruma değil yanliz.

----------

110 Level char yalan oldu , artık çok geç.

Konu için teşekkürler.

Sorun değil.

Son düzenleme:
Bi konuda daha lazım kardeş meil koruması yaptıktan sonra meil korumalı charın şifresinin değişimi anlatım konusu açarmısın

Bende update mail adress bölümü yok mail koruma olmuşmudur?Site çok yavaşken denemiştim mail korumayı :D

Ewt arkadaşlar Yeni olarak eklenenler​

Joymax'sa Mail Gönderme

Charin Msn adresi Değiştirme.

Msn Korumali Charlarda Pw değişimi

Bende update mail adress bölümü yok mail koruma olmuşmudur?Site çok yavaşken denemiştim mail korumayı :D

Bak hemen öğrenmek için joymaxa gir forget your ıd and passworda tıkla resimde gördüğün karakterleri yaz altda user ıd sorucak ona tıkla ardından check yap eğer email sorarsa çalan kişi koruma koymuş email sormazsa gizli yanıt sorarsa yaz password oluştur yeni ardındanda bi tane email koruma koy çalmamaları için.

Son düzenleme:
Ewt arkadaşlar Yeni olarak eklenenler​
:

Joymax'sa Mail Gönderme

Charin Msn adresi Değiştirme.

Msn Korumali Charlarda Pw değişimi

----------

Bak hemen öğrenmek için joymaxa gir forget your ıd and passworda tıkla resimde gördüğün karakterleri yaz altda user ıd sorucak ona tıkla ardından check yap eğer email sorarsa çalan kişi koruma koymuş email sormazsa gizli yanıt sorarsa yaz password oluştur yeni ardındanda bi tane email koruma koy çalmamaları için.

Email sordu ama kim çalcak ki ben bugün koruma koymaya çalışmıştım zaten :)

Vay arkadaş ya; char çalınmasın diye koruma koyduk bu seferde 3 kere yanlış pw girip üyeliğin 1 saat blocklanmasına sebep oldular -.-'...

Son düzenleme:
e-mail koruma yaptım ne kadar dogru ne kadar yanlıs yaptım bilmiyorum ama güvenli oldu en azından

arkadaşlar çarım hacklenmiş ne yapcam şimdi

----------

evet dediklerinizi yaptım ve çarıkurtardım fakat itemler gitti malesef nowa+7 set ve peti bile aldılar

Geri