• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R l Toplanıyoruz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoş geldin kahraman abi :)

icon_tik.gif
ZACA
icon_tik.gif
FireLeader_
icon_tik.gif
ByKuzgun
icon_tik.gif
KissBerry
icon_tik.gif
PublicAgent
icon_tik.gif
Captain Meta
icon_tik.gif
Orion
icon_tik.gif
BlackStyle
icon_tik.gif
Terk-i Diyar

Oyun eğlenceli mi ? yani eski silkroad gibi zor kasılıyormu ?
Yok 70 levele kadar sos itemler, potlar, arrowlar falan beleş, gold bot yok, sp sıkıntısı yokmuş fgwden scroollar çıkıyormuş güzel bir ortam var.

----------

Ayrıca oyuna başladığında grap pet + premium + exp/speed scrool + lvl aldıkça sana başka şeylerde veriyor.

Evet banada biraz zor geldi exp rate isrodan daha zor desek yeridir ama görevler çok fazla exp veriyor oyun görevlere senaryoya ve eventlere dayalı yinede güzel 35lvl'im.
FGW ile çok daha hızlı atlanır.(EXP & SP)

yav yeoha görevi yaptım 5 exp verdi anlamadımki çok veriyor diyorlar heralde ileriki levellerin görevleri çok veriyor

Valla isro veya silkroad r de en iyisi yüksek charın olucak öyle kasacaksın da şu FGW olayıyla level aldıkça verilen özel şeyler ney pek anlayamadım? :D

Silkroad pişmanlıktır.
Sana göre öyle bana göre güzel bir ortam ben silkroad sayesinde bu forumla tanıştım ve bir çok arkadaş edindim. Eğer sen geçmiş zamanda takıntılı bir biçimde bağımlıca oyuna sarılıyor sosyal hayattan kopuyor kendine zaman ayıramayıpda bunu söylediysen bu tamamiyle senin sorunundur, bana o kadar dediler bağımlılık yaratır oynama falan hiçte öyle olmadı yeri geldi 1 gün yeri geldi 10 yeri geldi 100 gün oynamadım hatta 2 senedir toplasan 1 ay oynadım o da yazın arkadaşlarla privateydi.

Sana göre öyle bana göre güzel bir ortam ben silkroad sayesinde bu forumla tanıştım ve bir çok arkadaş edindim. Eğer sen geçmiş zamanda takıntılı bir biçimde bağımlıca oyuna sarılıyor sosyal hayattan kopuyor kendine zaman ayıramayıpda bunu söylediysen bu tamamiyle senin sorunundur, bana o kadar dediler bağımlılık yaratır oynama falan hiçte öyle olmadı yeri geldi 1 gün yeri geldi 10 yeri geldi 100 gün oynamadım hatta 2 senedir toplasan 1 ay oynadım o da yazın arkadaşlarla privateydi.

Oyunun hiçbir amacı yok, son levele ulaşıyorsun. Unique kesiyorsun & hunter-thief oluyorsun hep aynı olaylar. Silkroad oynayan kişilere baktığımızda genellikle ders notları düşük kişiler ve oynadıkları zaman en az 10-15 saat oynuyorlar. Sen öyle olmayabilirsin ama o oyunu oynayan kişilerin %90'ı öyle. Tamam Ts3'den muhabbetler güzel oluyor ama keşke başka oyuna başlasaydınız da bu oyun Silkroad olmasaydı. Tabi hangi oyuna başlayacağınıza karışamam ama silkroad bana göre kişisel özelliklerde olumsuz etki yapan bir oyun.

Oyunun hiçbir amacı yok, son levele ulaşıyorsun. Unique kesiyorsun & hunter-thief oluyorsun hep aynı olaylar. Silkroad oynayan kişilere baktığımızda genellikle ders notları düşük kişiler ve oynadıkları zaman en az 10-15 saat oynuyorlar. Sen öyle olmayabilirsin ama o oyunu oynayan kişilerin %90'ı öyle. Tamam Ts3'den muhabbetler güzel oluyor ama keşke başka oyuna başlasaydınız da bu oyun Silkroad olmasaydı. Tabi hangi oyuna başlayacağınıza karışamam ama silkroad bana göre kişisel özelliklerde olumsuz etki yapan bir oyun.

Silkroad da charını bota koyduktan sonra istediğin her şeyi yapabilirsin aslında 10 15 saat hödük gibi charı mı izleyecen? :D

ama bir tarafta haklısın sende

Geri