• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Beyler?

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar bizim böyle bir arkadaş grubumuz var 5-6 kişilik erkekli kızlı ve birbirimizle çok samimiyiz.Gelin görün ki ben 3-4 ay önce kızlardan birine gönlümü kaptırdım.Şimdi olay şu:Ben 3-4 gün önce eski sevgilimi en yakın arkadaşımla gördüm,baya üzüldüm ve kırıldım tabii ve gruptaki erkekler biliyor bu kızı sevdiğimi(eski sevgilimi değil),beyler dedim cansel duymayacak,ama gevşeğin biri söylemiş,neyse bu gevşek canselin yakın arkadaşlarından birine de benim kızdan hoşlandığımı söylemiş,yani cansel kesin öğrenecekti,ben de bunu duyunca dün boş derste aldım kızı gel dedim biraz dertleşelim gittik bir kafeye oturduk,işte dedim böyle böyle eski sevgilimi en yakın arkadaşımla gördüm.Bu konu hakkında konuştuk bir 10 dakika sonra başka bir şey yok mu dedi ben birden ben senden hoşlanıyorum dedim bu birden kaldı ve gülmeye başladı sonra bir 15 dakika daha konuşup kalktık,şu an aynen arkadaşça devam bir de kız bugün doğum günüm ama kutlamadı dün kutladı işte kafeden okula dönerken sonra kutlamadı,ben şimdi ne halt yiyeyim?

seviyorsan git konuş bence diyecektimde konuşmuşsun hediye felan al süpriz felan yap işte ama diyeyimki o kadar fikir alıyorsun herşey en son sende biter kendini iyi hazırla iyi bi düşün taşın birşeyler araştır öyle devam et

kïzâ číkmâ teklïf ettïn mí ? ¨adece høślânîyørùm demekle ølmâz
not : tabletten yazıyorum yeni harfleri denedim sadece :D

Arkadaş olarak takılmaya devam et yavasdan yavasdan goturursun arkadaş ayağına :D

Kendine biraz çeki düzen ver.

Sonra kıza onun için herşeyi yapabileceğini belli etmeye çalış. Onu korumaya çalış belli ederek :D

Geri