• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Skype'te toplandık

Günü birinde ben banlanırsan onun banının açılacağı günde gelir.

Ben ne halt işledim de siz bana bu kadar sinirlendiniz ? Onu çözemedim ben. Yani ben bu tepkiyi alacak birşey yapmadım ki ? Haklı olduğum halde beni haksız çıkarmaya çalışıyorsunuz ? :) Adam ben LegendM değilim diye konu açıyor.Kabul etmiyorsunuz.IP taraması yapın diyoruz onada yanaşmıyorsunuz.Şimdi diyorsunuz ki ben banlanırsam onun banıda anca öyle açılır. :) Bırakın açılmasın zaten emek veren insanları teker teker siliyorsunuz. ^^ El Major , sende atlama her bi boka.Anında 180 derece dönen tek kişiliksin.

Son düzenleme:
Geri