• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pazar günü sınawdan çıkınca demlendikten sonra programı güncelleyeceğim :D

Planda şunlar var ;
- Sbot veri alma güncellenecek
- Programın ayarları otomatik kaydedilicek
- CPU kullanımı minimum olacak
- Bot Başlıklarını okuma vb. get komutlarında geliştirme yapılacak
vb:...
aklınıza gelen başka şeyler varsa yazın pazartesi yayınlıyım :beer

Planda şunlar var ;

Sen düşünme programı şimdi. Sınavda başarılar kardeşim.

Planda şunlar var ;

Sınavında başarılar abi sen unut maxigameyi pazar gününe kadar. :)

Social Botting v1.7 ;

Geç bir güncelleme oldu affola ,

- CPU kullanımı düşürüldü
- SBot veri alma güncellendi
- Ayarlar kaydedilmesi vb. geliştirildi
- Bot başlıkları güncellendi
- Güvenlik açısından geliştirmeler yapıldı

** Otomatik olarak program kendini güncelleyecek :) Manuel olarak hiçbirşey yapmıyoruz :beer

Social Botting v1.7 ;

Geç bir güncelleme oldu affola ,

- CPU kullanımı düşürüldü
- SBot veri alma güncellendi
- Ayarlar kaydedilmesi vb. geliştirildi
- Bot başlıkları güncellendi
- Güvenlik açısından geliştirmeler yapıldı

** Otomatik olarak program kendini güncelleyecek :) Manuel olarak hiçbirşey yapmıyoruz :beer

Öncelikle teşekkürler mBot ulusal sürümlerde kullanılıyor biliyorsundur. Burada mBOt derken tüm ulusal sürümlerde görebilirmiyiz charımızı ?

Bot zillayı açıp social bottinge launch diyorum ama hiçbir şey olmuyor işletim sistemi win7 homebasic 64bit

Öncelikle teşekkürler mBot ulusal sürümlerde kullanılıyor biliyorsundur. Burada mBOt derken tüm ulusal sürümlerde görebilirmiyiz charımızı ?
Büyük ihtimalle evet gözükecek.Bot Başlıklığını ayarladığında çalışabilir. Mbot ve sroking'in ulusal sürümlerinde sorun olacağını sanmıyorum. Ama çalışmaz ise yarın onlarıda eklerim :beer
Bot zillayı açıp social bottinge launch diyorum ama hiçbir şey olmuyor işletim sistemi win7 homebasic 64bit

Yönetici ayarlarıyla çalıştırmayı denermisin. win7'de nasıl olduğunu bilmiyorum malesef.

ibotta 3 char acıyorum settingsten ibot testi seçiyorum ama hiç birinin bilgisi gelmiyo :S nasıl yapcam bunu anlmadım. bi yardım edermisiniz

Ben de çalıştıramıyorum. SBot'u görmüyor. Sbot'u acmadan önce mi programı açmalıyım anlamadım.

ibotta 3 char acıyorum settingsten ibot testi seçiyorum ama hiç birinin bilgisi gelmiyo :S nasıl yapcam bunu anlmadım. bi yardım edermisiniz

Sadece Bir karakterin işlemlerini yapar bu program. İbot güncellemesi geldiyse program çalışmayabilir.Kontrol ederim gün içerisinde
Ben de çalıştıramıyorum. SBot'u görmüyor. Sbot'u acmadan önce mi programı açmalıyım anlamadım.
Yönetici olarak açmayı deneyebilirsin;
Programın Ayarlar bölümünden SBot'un başlığını seçip , kullandığın versiyonuna göre başlığı düzenledikten sonra çalışacaktır

sbot kullanıyorum sbotun ismi mesela "[asdasd] Connected" yazılı bunu settings e yazıyorum test et diyorum ama hiçbir değişim olmuyor listeden seçincede olmuyor botu orjinal ismiyle açınca çalışıyor ama bana yaramıyor bu konuda ne yapabilirim birtürlü botu gösteremedim

Geri