• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar dediğim gibi uyardığınız için teşekkür ederim.Botlar güncellendikçe programında güncellemeye ihtiyacı olacaktır. Güncelleyeceğim şimdi :beer

Düzeldi mi ?

Son düzenleme:
Karakteri Telefonla Takip Etmek Hayaldi Gerçek Oldu Teşekkürler AKuT13 :)

AKuT13 sroking için olanı yok mu diyorlar yok deyip geçiyorsun. ben 2007den beri bu ailedenim(cebrail144) ve senin ne başarılara imza attığını biliyorum bu konularda. Adımdan ne kadar eminsem seninde bu programı SROKing'e uyumlu hale getirebileceğine o kadar eminim. biraz uğraşla bunu yapabilirsin ; bekliyorum srokinng versionunu

Son düzenleme:
Avastla calısmıyor. Avastın bu programa güvenlik uygulamasını kaldırması icin ne yapmam gerekiyor

AKuT13 sroking için olanı yok mu diyorlar yok deyip geçiyorsun. ben 2007den beri bu ailedenim(cebrail144) ve senin ne başarılara imza attığını biliyorum bu konularda. Adımdan ne kadar eminsem seninde bu programı SROKing'e uyumlu hale getirebileceğine o kadar eminim. biraz uğraşla bunu yapabilirsin ; bekliyorum srokinng versionunu

iyi Gaz Veriyon ADama :D

# SocialBotting v1.5

- SroKing gösterimi, upload, test eklendi.

Çok kez test ettim süper çalışıyor. Setting bölümüne bot title = "Sroking" ekledim. Hata alıyorsanız Sroking'i seçiniz.

----------------------------------------------

LYS sınavına kadar afk'yim. Son güncelleme bu olacak. Hepinize iyi günler :beer

# SocialBotting v1.5

Çok kez test ettim süper çalışıyor. Setting bölümüne bot title = "Sroking" ekledim. Hata alıyorsanız Sroking'i seçiniz.

teşekkürler.

# SocialBotting v1.5

Adamsın dostum adamın dibisin saol :D

Yeni versiyon gelecek mi ? ( Bende çalışmıyor, SBot kullanıyorum.)

Bende sbot kullanıyorum facebooka atıyor ama boş olarak atıyor.

teknoloji ne kadar gelişmiş :D güzel paylaşım teşekkürler :D

Geri