• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Windows XP SP3 kullanıyorum botzilla normal açılıyor bot versiyonları felan herşey geliyor fakat social botting kısmına tıkladığımda açılmıyor ne hata veriyor ne de başka birşey öylece kalıyor.Çözemedim ?hmmm

Bot bilgilerini okumuyor 2 tane sbot açık hangisini nerden seçeceğim onu bile anlamadım

autoit ile facebook arasındaki iletişimi nasıl sağlıyor program acaba? bide https kullanıyor mu :)?

haddime olmayarak sayın akut13 'ün fikrini çaldım ve kendi facebook uploader yazılımı mı yaptım arkadşlar. şuanda test edebilecek arkadaşlar arıyorum. az sonra konu başlığını açıp programın kaynak kodunu da sayın mod'uma göndereceğim.

gerçekden cok iyi bir iş çıkarmışsın ama ben calıştıramadım :))) social botting launch diorum hiç birşey gelmiyor. yardımını bekliyorum :)

Program çalışırken social bot kısmına tıkladığımda açılmıyordu... şimdi ise Autoit hatası veriyor Line falan birşey diyor kullanabilseydik güzel bir programdı ama kullanmak nasip olmadı

kardeşim eline sağlık iyi düşünmüşsün ama bu programda bi eksiklik var
1. başka bir programdan launch olması
2. herhangi bir bot sitesine ulaşılmadığında programı açamama
3. 3 gündür deniyorum m-bot yüzünden programı deniyemiyorum
4. neden böyle birşey yapıpda kullanım zorluğu getirdin ortaya

saygılar...

nasıl yapıyorsunuz bu programları anlamış değilim ;) hep hayallerimde böyle bir program vardı

Geri