• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sro bittimi

SagoKafKefMF

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
9
silkroad çıktığından beri oynuyordum taki lise son a kadar sonra bişeyler değişti silkroad da zaten çoğu kişi oyunun tamamen maddiyata geçtiğini anlayınca benim gibi bıraktı şuan üniversite 2. sınıftayım yıllar geçmiş foruma bakıyorum neredeyse yıllardan beri yerleri bile değişmemiş silkroad daki konu içeriklerinin update bilgilerine bakıyorum aynı arap ırkı desen yalan olmuş silkroad web desen sürekli gelecek diyor artık biz ölünce gelir :pispis silkroad gibi bir oyun aradım 1-2 tane buldum ama tamamen yabancı epey ilerleyince tek başıma sıkıldım bıraktım kendim öyle takılıp uniq kesmek için serumu gibi bişey kurayım dedim başaramadım hazır tek kişilik bi serumu falan kullanan varsa upload yapıp hayrına konu açsın lütfen. silkroad a her seferinde mesaj atıyorum işiniz gücünüz para ne hale geldi gibi sinden yazıyorum hep aynı robot cevabı geliyor sro %99.9 bitti tabi daha bu arada 1500 küsur kişinin oynadığı server da bile minik minik takılmalar oluyor yeni sunucuya geçtiklerinden beri aynı

serumu için sistemimi sorarsınız büyük ihtimal yazayım

8 gb 2155 ghz ram
1256 mb 328 bit nvdia gtx570 ekran kartı
asus maxımus V gene anakart
i5 3.4 işlemci intel
480 gb sanddik ssd sistem ve tüm oyunlar buraya kurulu

sistem de bi sıkıntı çıkmaz bence. amacım dediğim gibi öyle takılacağım kervan çekip thf bot larla kapışırım daha iyi normal sro yu oynamaktan zaten artık oyunun deve logosu gitsin dolar koysunlar oraya daha gerçekçi olur kervan çeken adam yok oyunun bütün amacı mahvoldu paran varmı silk pre pet sbot ve artı basmada da paralı olmuş bunuda gördük tamam işte ne kaldıki hadi 1 kişi bunlar olmadan oynasın bakalım nasıl olur çok merak ediyorum botsuz oynayan yabancı guruplarda var var ama adam silk pre falan alıyor onlar için 10 dolar bizim 10 lira gibi ama bizdeki para birimi ile kıyaslanınca bir ne alsak 2 katını ödüyoruz aman neyse yokmu serumu :haha

Bence bitti ama bir ortam ve zamanım olsa silkroad r veya isro oynardım kesinlikle :D

----------

Ayrıca o bulduğun 1-2 tane tamamen yabancı olan oyun ne la? full yabancılarla olmak daha güzel

ismini aradım taradım bulamadım silmiştim oyunu 30gb bir online oyuncu grafikler süper di bir online oyuna göre oynayanı da çoktu lag yoktu ama oynanış biçimi cabal gibi sadece bir üst versiyonu gibi duruyordu adını bulunca eklerim buraya ama sağlam pc istiyordu

ismini aradım taradım bulamadım silmiştim oyunu 30gb bir online oyuncu grafikler süper di bir online oyuna göre oynayanı da çoktu lag yoktu ama oynanış biçimi cabal gibi sadece bir üst versiyonu gibi duruyordu adını bulunca eklerim buraya ama sağlam pc istiyordu
benim pc sağlam orda sıkıntı yok :D ama 30 gb online oyun nasıl bir oyun acaba

O dediğin oyun Star Wars Old Republic ve ya World of Warcraft olabilir.

dandik wow bile 20 gb :D oyunun boyutu ile sistem gereksinimleri arasında orantı koymayın böyle bişey yok :D

Wow,tera vs oynayacağına ikv oyna daha iyi :D hiç değilse Türkçe lan :D

Geri