• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38
[BILGI]Oyuna girdiğinizde ayar penceresi ve harita gelmiyorsa (kısayol tuşları klavyeden end ve home) bot serverinizi değiştirerek botu ve oyunu yeniden açın. Bottaki kırmızı yazıyla gösterilen seçenekler botun ücretli kısımlarıdır kırmızı olduğu sürece kullanılamaz.[/BILGI]
[BILGI]Skillerinizin görünmesi için Silkroad'ı mutlaka ingilizce dilinde başlatın. [/BILGI]

Konudaki resimler görünmüyorsa görmek için [U]http://imageshack.us/[/U] sitesine kayıt olup oturum açın

Son düzenleme:
Anlatım @ergin82 tarafından Güncellendi ve çok güzel bir şekilde anlatıldı...

Konuyu sabitliyorum.

Konuda botun her ayarı mevcuttur.

Anlatım @ergin82 tarafından Güncellendi ve çok güzel bir şekilde anlatıldı...

Konuyu sabitliyorum.

Konuda botun her ayarı mevcuttur.

Ben de teşekkür ediyorum. Yeni gelen özellikleri de ekleyerek konuyu düzenlemeye çalışacağım. Herkese iyi kasmalar.

Aslında bu bot kurulu ayarları falan çok kolay ama bilmeyen için iyi olmuş:'(

[TAMAM]:'(:alkis Sro Oynarken Ölürsem Pc min fişini Çekinde Elektirik Faturası Fazla Girmesin:ko:pispis[/TAMAM]

sağolasın bişi sorucam ama yeri değil biliyorum soru cwp ta cewap wermiyorlar çok geç cewap geliyor bu yeni açıldı buna yazıyım dedim

yha bn cheat engineyle giriyorum oyuna birde auto enter kullanıyorum ayar paneli gelmiyor yardım edersenizsewinirim ACİL..

arkadaş lar bu botlar çara zarar vermiyo değilmi:p

Buna kimse garanti veremez. Risk demek hem kazanmak hem de kaybetmek demektir.

sağolasın bişi sorucam ama yeri değil biliyorum soru cwp ta cewap wermiyorlar çok geç cewap geliyor bu yeni açıldı buna yazıyım dedim

yha bn cheat engineyle giriyorum oyuna birde auto enter kullanıyorum ayar paneli gelmiyor yardım edersenizsewinirim ACİL..

Botun ayar ekranını diyorsan çara girdiğinde kendi açılıyor zaten. ayar ekranı End tuşuylada açılıp kapanıyor. Eğer çara girdiğinde hiç gelmiyorsa oyunu ve botu kapat yeniden aç bazen ayar penceresi ve harita gelmeyebiliyor. Hem imaj kodunu yazmayı kaldırınca cheat engine yi kullanmaya gerek kalmadı. bence kullanma oto enter 5 saniyede bi enterlesin yeter.

Arkadaşlar Çok Sağolun Pot Alma Ayarlarına İhtiyacım Vardı Güzel Anlatım..

resimlere silkroadmax yapıştırmıssında onu silmesi 1 sn sürmez boydan boya silkroadmax yazarsan konunun çalınmasını önlersin yapamam diyorsan bi öm at bana ben halledeyim :)

bot ayarları çok gzl olmuş elinize sağlık 1 haftadır kullanıyorum gzl bir bot ama bugün bir sorun oluştu oyuna giriyorum end tuşuna basıyorum ayarlar gelmiyor silkroadın arkasında kalmadığına eminim...oyuna girerken logged diye bi pencere geliyordu ID PW yazmadan önce oda gelmiyor artık galiba ondan kaynaklanıyor nasıl düzeltebilirim...

bot ayarları çok gzl olmuş elinize sağlık 1 haftadır kullanıyorum gzl bir bot ama bugün bir sorun oluştu oyuna giriyorum end tuşuna basıyorum ayarlar gelmiyor silkroadın arkasında kalmadığına eminim...oyuna girerken logged diye bi pencere geliyordu ID PW yazmadan önce oda gelmiyor artık galiba ondan kaynaklanıyor nasıl düzeltebilirim...

Normalde sık karşılaşılan bir durum değil bu oyunu ve botu kapatıp ikisini de yeniden açmanı önerebilirim.

bende bunu kullanıyom ama potları aldıktan sonra kasılma alanına gıtmıyor yardımcı olursanız sevınırım.......

bende bunu kullanıyom ama potları aldıktan sonra kasılma alanına gıtmıyor yardımcı olursanız sevınırım.......

Kasmak istediğin yere elle götür botu başlata bas sonra ayar kaydete bas. Konuda kasma alanı ayarlarını tekrar gözden geçir.

arkadasım bu pet ayarlarını yapıyorum fakat pet sadece benım kestıgım canavaran dusenlerı alıyo baska kısılerın kestıgı canavarlardan dusun gold v.s seylerı almıyo baskaslarının gold v.s seylerını aldırmak ıcın ne yapabılırım lutfen cvp

arkadasım bu pet ayarlarını yapıyorum fakat pet sadece benım kestıgım canavaran dusenlerı alıyo baska kısılerın kestıgı canavarlardan dusun gold v.s seylerı almıyo baskaslarının gold v.s seylerını aldırmak ıcın ne yapabılırım lutfen cvp

Botta bunun için bir ayar malesef yok. Eğer oyundaki pet ayarından ayarlanabilyorsa ancak öyle ayarlayabilirsin.

ya pet on olmuo on yapıom direk off oluo bot yüzünden botsuz olmuo çzüm?

bakabilirmisiniz bir önceki sürümde vardı pet ayarları bunda yok :S
pet toplamıyor hiç bişe biri yardım etsin lütfen!!

Geri