• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende bunu kullanıyorum ama kasma alanına geri gitmıyor yarımcı olursanız sevinirim...

kardes bn de tam tersı malasıa serwer secılı ama ne bot ayar penceresı gelıo ne de harıta ayrıca da netherlands we dallas serwerlerı poor olarak gozukuo eskıden dallas serwer ı secıodm ve sorunsuz oynıodm

kardes bn de tam tersı malasıa serwer secılı ama ne bot ayar penceresı gelıo ne de harıta ayrıca da netherlands we dallas serwerlerı poor olarak gozukuo eskıden dallas serwer ı secıodm ve sorunsuz oynıodm

Hangisinde sorunsuz açılıyorsa onda açın, ayar penceresi gelmiyorsa server değiştirmek gerekli.

yaw bn oyuna giriom end e basıorm ama hiç bişi çıkmıo bnde sro nun arkasında kalmadığına eminim http://www.sroking.com/ipb/index.php?showtopic=317 böle bişi war vista için olanını bana çevirebilen birisi çıkarmı aslında anladım ama galiba bi eksiğim war tam çevirebilcek olan war mı bnde hem xp war hem vista(farklı bilgisayarlarda) 2sinde de çalışmıo bot ayrıca framework 2.0 kurulu bi yardım eli uzatsanız sevirinirim

Vsta için yönetici olarak çalıştırman gerektiğini söylüyor ve mesaj sahibi bi s.s.s hazırlamış :'(

xp yi salla vistada çalıştırdım sonunda ama bi sorum daha war şimdi köye dönünce yani öldüğünde çanta dolduğunda ya da pot bittiğinde kasma alanına geri dönmüo son resmide iice inceledim ama anlamadım hala

yani şehirdeyken koordinatları seçip öle mi başlatmamlazım?

xp yi salla vistada çalıştırdım sonunda ama bi sorum daha war şimdi köye dönünce yani öldüğünde çanta dolduğunda ya da pot bittiğinde kasma alanına geri dönmüo son resmide iice inceledim ama anlamadım hala

yani şehirdeyken koordinatları seçip öle mi başlatmamlazım?

Şehirde yada herhangi bi yerdeyken bot alanından kordinatı seçip öyle botu başlatmalısın.

Geri