• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar Ben bütün Bunları yapıyorum kasma yerine götürüyorum Start a basıyorum bufflarını basıyor Ama Kasmıyor

Arkadaşlar Ben bütün Bunları yapıyorum kasma yerine götürüyorum Start a basıyorum bufflarını basıyor Ama Kasmıyor

Büyük ihtimalle aynı işlevi bir daha yaptırıyorsundur,

Mesala hızlı koşu itemi basıp , hızlı koşu buff'ı basmasını istersen takılır :'(

Gerçekten çok güzel anlatmışın akrdeş ellerine sağlık bu bot süper ayrıca daha önce nie kullanmadım Bilmiyorum.

***TEŞEKKÜRLER***

:alkis

ya arkadaş benim botta cöp topluyo bu ne den acaba bana yardım edermisiniz? ederseniz cok sevinirim :pispis

ya bende nie açılmıo ayar ekranı diom saolun bide loaderle girmio artık açılmıo loader hata gibi bişi verio:agla

yha bu bot yine gitti
giriyorum her zmn ki gibi donuo 2sn log penceresi gelirken yine donuo ama log penceresi gelmio ve oyuna giriorum bot ta yok !!!
Yardım plS...

hızlı koşma potunu otomatik basmasını sağlıyabilirmiyiz

arkadaşlar yeni pet aldım ama botu açınca ped ayarlardan off oluyor neden acaba? on yapıp confm diyorumgene of oluyor:(

Evet ya ben de de aynı oluyo optimized pet diyo forumunda ama bişey göremedim.

Anlatırsan sevinirim resimlerdeki gibi pet ayarı diye bişey yok sadece loot var onn gibi şeyler var
Peti direk OFF yapıyo gold ve other items i işaretliyo bi yardım edin.

Ya yetkili birisi bakabilir mi acaba grab pet ayarlrım yok

Anlatırsan sevinirim resimlerdeki gibi pet ayarı diye bişey yok sadece loot var onn gibi şeyler var
Peti direk OFF yapıyo gold ve other items i işaretliyo bi yardım edin.

Botta zaten pet ayarı ayrıca yok, pet ile topla ve çar ile topla var konudaki bu kısmı ayrıntılı inceleyin (5 ve 6. resimler). Ben pet kullanmıyorum o yüzden denemedim. Belki botun pete malzeme toplatmasında sorun vardır.

Geri