• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
BeN 1.0.26_5 i güncelledim onu anlatırmısın full ingilizce anlamadım :S

ya beyler start game diorum ben 30 sn sonra fln error verior saçma sapan bişiler yazıo bunun bi çözümü varmı ? :S

ya bot serverini değiştiriyorum yine gelmiyo ayarlar ve harita

ya oyuna girdi ben carı nasıl görcem ?

bu ne bt ben carımı izleyemıyom bu ne bk

Ergin çok iyi yapmışsın.:'(ellerine sağlık.bu arada bu bot nezamana kadar ücretsiz ? bir bilginiz varsa bizimlede paylaşın.

yokmu bi yardım beyler ? bakın bi şu konuya ...

Ergin çok iyi yapmışsın.:'(ellerine sağlık.bu arada bu bot nezamana kadar ücretsiz ? bir bilginiz varsa bizimlede paylaşın.

yokmu bi yardım beyler ? bakın bi şu konuya ...

Bottan yararlanabildiğin kadar yararlanmaya bak şimdilik ücretsiz. Ne zaman tam ücretli olacak belli değil.

Party Macthtan party kuruyorum ama birsi girince otomatik kabul etmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım lütfen

Party Macthtan party kuruyorum ama birsi girince otomatik kabul etmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım lütfen

Malesef party machta kurduğun partiye almıyor bu dediğin agbotta var bunda yok. Ancak yakındakilere free parti daveti gönderir ve alır exli itemli partylere almaz, kabul etmez.

Çok önemli=Botu kuruyom çalışıyor sonra çanta full olunca hp mp veya başka şeyler alınca çanta full dio ve bot duruyor bunun için ne yapmam gerek acill cevap

ewt satmasını istediğimiz seyleri nasıl sattırcaz

bide cöpleri almasını istemiorum nasıl ayarlıcam yapamadım

arkadaşlar çar kasılırken bazen vurmaya başladığı yaratık ölemeden başka yaratıklara dnüyo nasıl düzelteblirim

Geri