• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
malzeme toplaması değilde peti açmıyor pet hep kapalı durumunda yoksa resimde gösterdiğin gibi pet ile toplama veya çar toplama ayarları var ama neden of yapıyor o mantıklı değil yoksa peti olan bunu kullanamaz

Ya bişey sorcam bu şehre dönünce ne silahı tamir ettiriyo ne de tamir ettirince npc den cıkıyo bnu nasl yapcaz llutfen acil.

Ya bişey sorcam bu şehre dönünce ne silahı tamir ettiriyo ne de tamir ettirince npc den cıkıyo bnu nasl yapcaz llutfen acil.

Bu sorunu henüz yaşayan olmadı. Eğer bot normal kasarken (itemler kırılmadan, potlar bitmeden, çar ölmeden) şehre ışınlanmışsa bot server arasındaki bağlantıyla sorun yaşıyordur. O zaman çar ölmesin diye şehre ışınlanır bekler ve sağ altta kırmızı yazıyla uzun bi yazı çıkar. Eğer böyle olmuşsa botu ve oyunu kapatıp yeniden girmelisin. Eğer böyle değilse ayarlarını yeniden gözden geçirmeni tavsiye ederim. Normalde o dediklerini sorunsuz hallediyor.

beyler 1.0.25_2 versiyonunu aldim pre plus+maymun aldim bu gun **** botu peti kapatio kendisi bu versiyonda pet ayarları yokmu yardım pls sinir oldum sbot alicam alis kapatildi kafayi yicem...

Pet ayarını oyundan değil bottan yapın konuda anlattım (5 ve 6. resim). Eğer konudaki ayarlara bakarak yaptığınız halde toplamıyorsa botun bu özelliğinde sorun vardır. Yapacak bişey yok sanırım. Çünkü başka bi ayar yok.

Oyun kapalıyken start game diyorum stop game oluyor sonra otomatik gene start game oluyor yani açmıyor böylemi olur hep

please install your Sroking under the path without special characters(non-Engılısh characters)...

kardeş bu botta eu charlarda silah değiştirip buff basma var mı????
Var _DaRKNeSS_ kardeş.

Arkadaşlar konulara soru sormak için bakmayın. Açtıysanız inceleyin, incelemeden okumadan soracaktınız neden konuları hazırlamak için 2 gün uğraşalım. o kadar emek sarfediliyor ama konunun bi önemi yok gibi. Önce konuyu ayrıntılı inceleyelim varsa eksik bir yer soralım. Hiç okumadan direk sorumuzu sormak istiyoruz, okuma zahmetinde bulunmak istemiyoruz bu alışkanlıklar iyi değil.

Şimdi bu günupdatede normal yoldan girmeyi denedim girdim sonra botu açtım multi client hatası dedi kapadı oyunda dondu,loaderden denedim aynısı oldu yardım edermisiniz

Geri