• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
xp yi salla vistada çalıştırdım sonunda ama bi sorum daha war şimdi köye dönünce yani öldüğünde çanta dolduğunda ya da pot bittiğinde kasma alanına geri dönmüo son resmide iice inceledim ama anlamadım hala

yani şehirdeyken koordinatları seçip öle mi başlatmamlazım?

Protect sekmesinde "köye dönünce dur" diye birşey ver bot eğer köye dönerse yanındaki süre kadar bekliyor.Ondan kaynaklanmakta :'(

ya aq ne bçim site yaw adamın yazdığı nerye gelıo hiç bi bokgörünmuyo ben de ilk sayfa full yorum dolu baska bişe de yok

allstar276 argo kelimeden dolayı ceza puanı aldınız...

beyelr cok saolun cok işimi gördü 2 gün önce bota bırakıtm bi geldim lwl up olmuş eixde 14 yapmış lwl ım 59 60 oldum :D

beyler ben botu açtım da benim maymuna item toplattıramadım on yapıyorum confirm diyorum kendisi off diyor ne yapmam lazım ?????????

Tamam hallettim konuyu inceledim biraz ayarladım olayı bot çok güzel itemini gidip kendi alabiliyor ve eski yerine dönüyor ne zaman ücretli olacak bir bilginiz var mı fiyatı uygunsa paralısından da alırım

Fiyatı konusunda benim bir bilgim yok. Sanırım daha belli değil, temennimiz uzun bi süre daha parasız olması :)

arkadaşlar daha 1 saat öncesine kadar botum çalışıyordu şuan çalışmıyor.Botun çalışmamasını gerektiren hiç bişey yapmadım.normal kullanıcı adıyla parolayı yazdım log in'i tıklıyorum bot donuyor start yazısı gelmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ayrıca son sürünümünü indirdim yinede aynı sorunla karşılaşıyorum.

ne yapabilirim ??

arkadaşlar daha 1 saat öncesine kadar botum çalışıyordu şuan çalışmıyor.Botun çalışmamasını gerektiren hiç bişey yapmadım.normal kullanıcı adıyla parolayı yazdım log in'i tıklıyorum bot donuyor start yazısı gelmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ayrıca son sürünümünü indirdim yinede aynı sorunla karşılaşıyorum.

ne yapabilirim ??

Sabahtan galiba bir sorun varmış şuan kasan arkadaşlar var :'(

peki ergin kardeş bunda şu ayar varmı mesela hp potundan 6 tane kaldığında towna dö veya dur. 6 ya düşünce towna return çek die ??

Geri