• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet bende kurdum ama pet ayarları yok bunda öle duruyo tawsan on yapıyorum off yapıyo tekrardan

yani bu kadar olur çoooookk güzel açıklamışsınız bilmediğimiz ve yeni öğrendiğimiz çok şey oldu hakikatten ellerinize kollarınıza sağlık çok teşekkür ederim

ya pet on olmuo on yapıom direk off oluo bot yüzünden botsuz olmuo çzüm?

bakabilirmisiniz bir önceki sürümde vardı pet ayarları bunda yok :S
pet toplamıyor hiç bişe biri yardım etsin lütfen!!

Ben yardım edeyim sana. konuyu ayrıntılı incele. Özellikle 5 ve 6. resimleri.

yani bu kadar olur çoooookk güzel açıklamışsınız bilmediğimiz ve yeni öğrendiğimiz çok şey oldu hakikatten ellerinize kollarınıza sağlık çok teşekkür ederim

Eyvallah sağol bende teşekkür ederim.

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ... Süper bi paylaşım ve açıklama... Teşekkürler...

arkadaslar bot paraları toplamıyor loot tıklıyorum paraları topluyor ancak çöpleride topluyor napmalıyım ? yardım

arkadaslar bot paraları toplamıyor loot tıklıyorum paraları topluyor ancak çöpleride topluyor napmalıyım ? yardım

Çöpleri toplamasını istemiyorsan 5. resimden yararlanarak Loot all by char seçeneğinin işaretini kaldır Bunları topla seçeneğini işaretle. Materyal toplama ayarını aç. Bütün çöplerin listesi açılacaktır hepsini seç deal sütununa sağ tıklayarak çöp toplamayı iptal (ignore) et artık çöpleri toplamaz.

HaRikaaa ßir konu olmuş, yenı secenekler gelmıstı eksıklerımız vardı yıne silkroadmax farkı olmus harıkaa tesekkurler..

Tmm onları ztn buldum ve yaptım ama yine aynı pet bir türlü on olmuyor sadece gold topluyor ama bnm istedğm pre görevini toplaması ...

Şunu dene toplama ayarlarında pot, elixir, görev itemleri toplama ayarı var orayı aç. Açılan sayfada premium görev iteminin adını yazarak ara item sağ bölmede çıkarsa deal sütununa sağ tıkla pick yap, pick by sütununa da sağ tıklayarak pet first yap. Bu şekilde toplaması lazım. Petin ayarları oyunda ayarlanmıyor.

s.a arkadaşlar bn tum itm vs herseyi pet e toplattıramıyorum buyuzdende agır kasıyor char neyapmalıyım?

mesaj önemini yitirdi tskler 5 ve 6 resimlerde aradıgım varmiş

emegi gecenlere Tşklr........

arkadaşlar benim çar kastıktan sonra şehre dönünce invertorydeki çöpleri npcye satmıyor bunu nasıl düzeltebilirim??????

arkadaşlar benim çar kastıktan sonra şehre dönünce invertorydeki çöpleri npcye satmıyor bunu nasıl düzeltebilirim??????

8. resimdeki gibi satış depo ayarlar penceresini aç. Sol bölmede All'ın başında ki + ya basarak listeyi genişlet alttlarda alchemy var onuda genişlet materyali tıkla sağdaki materyallerin tümünü seç sonra sat sütununda sağ tıklayarak hepsini yes yap ayarını kaydet artık çarın materyalleri satacaktır.

beyler BN ilk defa kullanacam bot ama fazla anlamıorum çarın ıd pw yazıorum bad account or passwor yazıo sizce nedendir ve ne yapmam gerek?

Geri