• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkür

Anlatım @ergin82 tarafından Güncellendi ve çok güzel bir şekilde anlatıldı...

Konuyu sabitliyorum.

Konuda botun her ayarı mevcuttur.

Sırf sana teşekkür edebilmek için foruma kayıt oldum ki çoğu foruma kayıt olmam eline emeğine sağlık hocam süper olmuş açıklama tek kelimeyle...

[BILGI]Oyuna girdiğinizde ayar penceresi ve harita gelmiyorsa (kısayol tuşları klavyeden end ve home) bot serverinizi değiştirerek botu ve oyunu yeniden açın. Bottaki kırmızı yazıyla gösterilen seçenekler botun ücretli kısımlarıdır kırmızı olduğu sürece kullanılamaz.[/BILGI]
[BILGI]Skillerinizin görünmesi için Silkroad'ı mutlaka ingilizce dilinde başlatın. [/BILGI]

Konudaki resimler görünmüyorsa görmek için [url]http://imageshack.us/[/URL] sitesine kayıt olup oturum açın

KOnu Güncellenmesi lazım bütün hepsi eski :up:

botu açarken please install your sroking under felan yaziyo sende ona adında türkçe karakter olmayan bir klasöre koyun demişsin bi tane örnek versene ne denediysem olmadı

ya kardes louncer acılmıyo ilk bastakı hatayı weriyo türkce omayan klelıme giriyom gene weriyo

ya arkadaslar ben ölünce hep sehirden doguyorum nasıl ayarlıcaz onu

Kullanışlı bir bot fakat sbotun yerine geçemez:)

----------

botu açarken please install your sroking under felan yaziyo sende ona adında türkçe karakter olmayan bir klasöre koyun demişsin bi tane örnek versene ne denediysem olmadı

​Silkroadın klasörünün içine atmayı dene belki olur.Yada silkroad değilde SİLKROAD DİE YAZMIŞSINDIR.İ Ü Ö harflerine dikkat et:)

----------

ya kardes louncer acılmıyo ilk bastakı hatayı weriyo türkce omayan klelıme giriyom gene weriyo

Kardeşim şimdi O suply bölümündeki suply die bir bölüm daha var onu aç orda.

Son düzenleme:
yav bn start dıyorum can find silkroad.exe dıyor tamtm dıyıp secıyorum sroyu ama genede baslamıo oyun stop dıorum oda olmuyor

hacı bende benm char wiz celric sikilleri için sillah değiştirmi yo neden yardım edermisin

Tüm ayarları yaptım ama bot başlamıyor ? başka bi sorun olabilir mi veya eksik ? Skilleri de kaydettim. Botting e basınca hata veriyor. onu kapatıyorm ama başlamıyor

bot da hiç bir sorun yok ama bi süre sonra oyun kendiliğinden kapanıyo, ne yapmalıyım?

Malüm charda 3 sayfa inventory açık değil,çok item düşüyor çanta fulleniyor. Benim istediğim şu normal çıkan itemleri almasın,sadece sox item drop olursa toplasın bunun bi ayarı varmıdır ?

s.a beyler bu botta sadece sox itemleri nasıl toplata bılırm yardım pls......

bu botta lure nasıl yapılıyor bilen varmı zaten oto res ayarlayana kadar kafayı yedim bi zahmet yardım plsss:)))

Geri