• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
26bin kere ziyaret edilmiş teşekkür edenlerin sayısına bak.Eline sağlık kardeşim..

beyler ben saldırmadıgım halde curst hart toplatmak istiorum çara. nasıl olucak yazabilicek war mı teşekkürler

Ya benimde bi sorunum war peti çıkarıyorum anında geri içeri alıyor yardım erdermisin bu arada super anlatım olmus eline sağlık

Arkadaşlar sroking bot almak istiyorum ama mana cycle dance tambour gibi buffları basıyormu party buffing ayarları guzelmı ?

pk olanlara saldırmamak ıcın hangı kutucukları ısaretlemem lazım

ben wizard bard kasıyorum rsroda bot aynı bende skilleri görmüyor oyun ing ama ne buff nede atck skillerini görüyor tıklıyorum sadece normal atck yazısı var başka skill ismi yok :S yardımcı olursanız sevinirm

rsro da oynuyorum bölum baskanı oyunu ıng yaptım ama yınede skiller gözük
muyor neden olabilir acaba_?

Botun kasma hızı nasıl acaba ben beta sürümünü kullanmıştım ücretsiz iyidi hızı şuan nasıl ?

srokıng buotunu parayla aldım srokıngın sıtesınden ındırıyorum masaustune yenı klasore çalıstırıyorum ıd pw yıde gırıyom start game dıyorum oyun açılır açılmaz donuyor ne yapmam gerekıyor acıl yardımcı olurmusunuz .

warrior cleric charım recovery divisionu basmıyor??? ayarlıyorum blesssi falan hiç birşeyi basmıyor..! çantada 2.sıra derken?

Ben bir türlü Oto quest i Ayarlayamıyorum bir turlu :D
Ya benım bir hatam var Yada Hata Sroking'de
Bilen varsa Acıklasın lutfen

Tık TıkLa
Resımı Kücültmek istemedim Cunki Yazılardan bişe Anlaşımıyor k.b :)
824.gif

benim merak ettiğim ama bir türlü bulamadığım bir sorum var
sroking çift pcde çalışıyormu?

Geri