• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selam Arkadaşlar Srokingte bir problemim var. Xbow bard charda ikide bir silah değiştirip duruyor. Denemediğim yöntem kalmadı. Botun yeni sürümü geldiğinde indirip yüklüyorum ayarlarını sıfırdan yapıyorum. Vuruş Skillerim Tamamen doğru. Bufflarda sıralaması şu

Swing March
Noise
Crosbow Extreme

bu şekilde sürekli buffa ekliyorum. bi süre hiç silah değiştirmeden kasıyor. sonra ikide bir silah değiştirip duruyor. 1 moob kesiyor sonra değiştiriyor. tabi değiştirdikten sonra Extremeyi basıyor. bunun çözümü varmıdır. Bilenler Lütfen yardımcı olabilirmi

silkroad da bot da ingilizce napçiz yav :jil:

Launher.exe yi tıkladıgında yukardaki English i Türkçe yapacaksın yanlız Silkroad ingilizce dışındaki bi dil olursa bot skilleri okumuyor.

bota türkçe olarak giriş yapabilirsin ama oyun ingilizce olacak.

Botu Tr yap ve sroyu eng yap..

Selocan o hatayıda ilk defa duyuyorum birşey söyliyemiyiceğim herşeyi denediysen format kaldı format at.

Olabilir evet bence sroking kullanmayın ya sroking bölümü yetkilisiyim ama tavsiye etmem çok hatası var isro kullan derim.

bunun ücreti ne kadar

banlanma riski varmıdır

bi kere kullanmıstım bedava oldugu zaman hem turkceydı hosumada gitmisti gene e kullana bilirim

bende pack fileopen faile hatasi geliryor stardedimmi oyuna girmekicin neden neoluryardim edin

dc sorunu

dc sorunu yaşıyorum acaba neden ? yardım lütfenn :( oyuna girdikten sonra bişeymi yapmam laızm ilk kez bot kullanıyorumdaa

bende dc sorunu yaşıyorum.....
sorunu cözen varsa lütfen yazsın !!!!

Oyuna giriyorum fakat skillerde sadece normal attack var oyunu nasıl ingilizce yapcam??

Oyunu kendi launcherinden açınca start butonunun üstünde language select var onu hiç görmedin galiba nasıl Türkçe yaptıysan öyle ingilizce yapacaksın.

ya sağolun iyi güzelde srokingte otomatik res ve life açma yok mu :S

Geri