• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeş güzel anlatmışsında ben oyuna girince bot ayarlarında skiller gözükmüor oyuna girincede unknowun skill die tüm skilleri gösterior ne yapabilirim ?azcık yardım pls :D

eee simdi bende bi tek free yazanlar var ban yememek icin paralı olanlarımı almam lazm
biri ozel mesaj atarsa sevinirim

Arkadaşlar lütfen yardım bu botta 10 dg silahlar depolanmıyor.Hatta satılamıyorda depo listesinde adı yok.Nasıl düzeltebilrim_?

Skiller ve bufflar görünmüyorsa sro yu Türkçe ayarlamanızdan olabilir. Sro yu ingilizce yapın öyle deneyin o zaman skillerin görünmesi lazım. 10 degree itemleri de elle satarsın/depolarsın sanırım yapacak başka bişi yok. Paralı olduğu günden beri bu botu bıraktım o yüzden şu anki durumunu tam bilemiyorum.

arkadaşlar birisi allah rızası için şu normal pt ayarlarını anlatabilirmi yeni çar açtım onu kasıyorum dc yiyip tekrar girdiğinde birbirtlerine pt atmıyorlar ama ayarlarda herşey ayarlı gözüküyor lütfen biri yardım etsin =((

ya bu zımbırtıda bütün itemleri bankaya koy,mataryalleri hiçbirini toplama falan gibi kısa ayarlar yokmu tek tek ugraşmak zorundamıyız...

işi bilen biri cevap yazabilirmi lütfennn...

ya bu zımbırtıda bütün itemleri bankaya koy,mataryalleri hiçbirini toplama falan gibi kısa ayarlar yokmu tek tek ugraşmak zorundamıyız...

işi bilen biri cevap yazabilirmi lütfennn...

senin dediklerinin bazıları kısa sürede ayarlanıyor zaten

resimden yararlanarak kısa sürede ayarlayabilirsin.

90874547.png

resim konudan alıntıdır.

tamam sağol ya peki botta pt atma listesi olayını bilen biri warmı ayarlıyorum ama pt atmıyo kimseye ................

öyle bir seçenek yok ki armor kırık diye seçenek var ben mi görmüom yoksa:S

Yeni versiyonlarda onun yerini değiştirdiler galiba uzun zamandır botu kullanmıyorum ondan. 1-2 defa bedavalık kısmını kullandım ondan tam hatırlayamıyorum sen ayarları biraz ayrıntılı gözden geçir. 3 tane çar açtım 2 saattir girmediler girmesi kolay olsaydı hemen açar bakardım yinede bakmaya çalışacağım.

Cevap yazacağınız yada soru soracağınız konunun birinci sayfasını okuma zahmetinde bulunursanız biçok sorununuzu çözebilirsiniz. Sronun dilini ingilizce yap.

Bota veya yeni versiyona ILK DEFA baglanıyorsan skillerin gozukmemesi normal bot charin ne oldugunu anlayamıyor. Skillerin gozukmedigi icin skil ayarlarının dısındaki pot suply vs ayarlarını yap save de oyundan cik botla gir sorunun duzelicektir genelde wizardların sadece ilk acılısta meteor dısında skili gozukmuyor diger charlarda ole bunları uygula olmazsa tekrar yaz ama %95 duzelicektir sorunun..

Bota veya yeni versiyona ILK DEFA baglanıyorsan skillerin gozukmemesi normal bot charin ne oldugunu anlayamıyor. Skillerin gozukmedigi icin skil ayarlarının dısındaki pot suply vs ayarlarını yap save de oyundan cik botla gir sorunun duzelicektir genelde wizardların sadece ilk acılısta meteor dısında skili gozukmuyor diger charlarda ole bunları uygula olmazsa tekrar yaz ama %95 duzelicektir sorunun..

Kardeş ne sorunu benim sorunum yok.

Geri