• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya arkadaslar bunlar bot soyuyo benden soylemesı 3 tane carım soyul du burdan beles bot yukledımde

aga o kadar kişi kullanıyo soyulmadı senin pc de trajen vardır ondandır silkroadmaxta yamuk proglam olmaz zalarlı proglam yayınlamazlar acımazlar yayınlayanada ok mi sen pc ye format at virüsten olmuş o soyulma vakası sende bu sitede yamuk olmaz okiş :ko

Bişi sorcam Ben PT Ye giriyorum Bard Cılık yapaam Otomatik Bard Bufu Açıor ama 1 DK OLmadan Bir yaz Geliyor Sonra Oyundan Çıkıor ? Cwp atarsanız sevinirim ...

Ne gibi bir yazı olduğunu yazsaydın yardım ederdik sorunun ne olduğunu bilmediğimiz için birşey diyemeyiz sorununu belirt.

aga o kadar kişi kullanıyo soyulmadı senin pc de trajen vardır ondandır silkroadmaxta yamuk proglam olmaz zalarlı proglam yayınlamazlar acımazlar yayınlayanada ok mi sen pc ye format at virüsten olmuş o soyulma vakası sende bu sitede yamuk olmaz okiş :ko

Bunların amaçları zaten yardımcı olmak değil, karalama kampanyası düzenlemiş belliki. Adam burdan botu indirecek 3 çar kasacak ve foruma sadece 2 mesaj yazacak varmı böyle bişey. Botu kullanmak isteyen üyeler bile daha indirmeden 5 mesaj yazıyor. Nicki de goldbotların nickine benziyor.

Arkadaşlar bot buffları basmıo ben yeni basladım yardım edermisiniz

Evet yaptim benim chAR EU nie olmadı wiz atack yapsın diom yapıo dalıo fln speed i basmıo

Sorun silah degistirmio ben bard weapon u takıom speed basıo ama bittinde otomatik basmıo yani oto silah degistirmio

Konuya göz attınmı arkadaşım yoksa bu resimleri senin bilgisayarmı açmıyor. 1. resim Botting sekmesinde sub klass skill kullanılacakken işaretle, 2. resim bufflar, 3. resim buff silahını doğru slota yerleştirmek.

__CeSaReT__ Nickli Üyeden Alıntı aga o kadar kişi kullanıyo soyulmadı senin pc de trajen vardır ondandır silkroadmaxta yamuk proglam olmaz zalarlı proglam yayınlamazlar acımazlar yayınlayanada ok mi sen pc ye format at virüsten olmuş o soyulma vakası sende bu sitede yamuk olmaz okiş :ko

Bunların amaçları zaten yardımcı olmak değil, karalama kampanyası düzenlemiş belliki. Adam burdan botu indirecek 3 çar kasacak ve foruma sadece 2 mesaj yazacak varmı böyle bişey. Botu kullanmak isteyen üyeler bile daha indirmeden 5 mesaj yazıyor. Nicki de goldbotların nickine benziyor.

user_online.gif
ben sroking kullanıyolum tek solunum banlanma liski var ama her illagar proglamda bu lisk ve henüz hiç bi çarım bamlanma beyler gönül lahatlıhıyla kullanabilirsiniz sroking

banlanma olayıda 1000de1heclenme olayı soyulma olayı yok bu konuda emin olun

Ban yersen 1kere -2 kere sonra beles bot a son wer bence :P

Arkadaşlar bot cöpleri fln topluo ben tek gold toplamayı yapamıom yardım pls

Bu botun kısayol tuşları yok mu? Bilen varsa yazabilir mi?

Ban yersen 1kere -2 kere sonra beles bot a son wer bence :P

Arkadaşlar bot cöpleri fln topluo ben tek gold toplamayı yapamıom yardım pls

Loot Sekmesindeki Loot These yi işaretleyin, Loot Settings e Tıklayın, Alchemy Ve Material Settings e girin Ordakilerden Hepsini Seçin Shift +Ctrl + Maus u aşağıdan yukarıya dogru çekin ve Pick yazan Yere Sag Tıklayın Tamam Diyip Kaydedin... Umarım Yardımcı Olmuşumdur...

çalışma Güzel eline sağlık aldığım hatayıda en başa koymuşsun sağol

yha beyler acil yarıdm b otu kurudm anlatdığınız gibi ama bir sorun var hemde büyük bir sorun okadar ayarladım ama yardım edermisiniz bu bot çöpleri topluyor bir türlü engel olamadım topluyor yha:S

Yardım eden yokmu yaff:S

Geri