• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yha ben de vista ultimate war acamıyorum:
sebebi ndn dir sizce

Kardeş SON resimdeki not için:

Allow any1's .. -----> Herhangi biri pt gelirse kabul et!
Quit the pt
No pt register...----> Party formlanmadıysa ve Party de 3 dakikadır 3 kişiden az kişi warsa Party'den çık!
No pt registr...-----> Party formlanmadıysa ve Party de 3 dakikadır 4 kişiden az kişi warsa Party'den çık!

arkadaşlar benim de bi sorunum var ayarları hepsini sizin anlattınıza göre iyi bi şekilde yaptım fakat neden se bot otomatik olarak toplayıcıyı kapatıyor bunun sebebi nedir acil yardım

arkadaşlar benim de bi sorunum var ayarları hepsini sizin anlattınıza göre iyi bi şekilde yaptım fakat neden se bot otomatik olarak toplayıcıyı kapatıyor bunun sebebi nedir acil yardım

Oyundaki kapanma petin toplamasına engel değildir. Ayarını iyi yapmışsan istediğini toplar istemediğini toplamaz.

Ya kayıt ol dıorum yonlendırme cıkıo LUTFENNNN YONLENDIRMEYE NE YAZIM

abıler bu bot paralımı ne olur cewap plze botsuz kaldım:S param bıttı yaf:(

sımdı accuntu falan aldım ama o kıng gold falan karsısına 0 falan yazıyo oyuna gırdıgımde kasacak mı bu bot(: yanı paralı gıbı gorunuyoda

bu bot kopeği çıkarır çıkarmaz içeri atıyor nedendir ayarlarıda burdaki gibi yaptım

Roc

Arkadaslar bu botu denedm ama bi sorunla karsılastm Roc a gderkn sorun yasıor :cry: Forumda samarkanddan gttgni söleyenler var ama Bow kullandıgım icin samarkanddan gidemem :cry: Bna bi yardm ediverin

abıler oyuna ıkı char acıp gırıyom ıkısde botla kasıyo ama hangısı return cekerse o dc yıyo:S yanıt wermıyo acaba neden olabılır?:S yardım edın lutfen:(

Bilgisayarın kaldırmadığındandır bende 2 tane açınca sorun olmuyor 3. yü açınca dediğin gibi şehire gidince dc oluyor. Botun other sekmesinde cpu kaydı var onun işaretini kaldır biraz faydası olabilir.

yaa benım bot downhangın east gate kapısından cıkamıyor acaba neden olabılır takılıyo kapıda yaws:S

Arkadaşlar sub-class seçeneğini işaretledim.
Buffer kısmına Recovery Division ve Bless Spell'i attım.
Ama yine 2. silaha geçip buff basmıyor. .S

Fakat eğer ben cleric rod'u el ile koyarsam , recovery'i basıyor tekrar diğer silaha dönüp devam ediyor.Tek sorun otomatik ben dokunmadan yapmıyor. :S

Geri