• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
suplly settinden lack of mp ve lack of hp seceneğini işaretle pot bitince şehre doner

cok saol kardes gsl omus bn bişi sorcam normal de rock montainde kasarken direkt olarak kayıtlı olmasak da semere gidio orda yapıo o yoldan gelmeye calısıo fln bunu nasıl duzelcem alttaki start city de hotan yaptım ama yine de olmuor ???

cok saol kardes gsl omus bn bişi sorcam normal de rock montainde kasarken direkt olarak kayıtlı olmasak da semere gidio orda yapıo o yoldan gelmeye calısıo fln bunu nasıl duzelcem alttaki start city de hotan yaptım ama yine de olmuor ???

Bot kasma yerine giderken her zaman en kısa yoldan gitmeye çalışır o yüzden roc a samardan gidiyor hotandan gitmesi için hem supply city yi hemde start city yi hotan seçmelisin o zaman hotandan gider ama baya yol dolaşabilir buda kasmak istediğin yere bağlı. Mesela dark caveden tunnel of abyss e geçip ordan roca gidebilir.

arkadslar sırf normal item almak istiyorum çöp fln istemiyorum ama çöpte alıyor.

Dedigini yapmama Ragmen elixerleri Bankaya atmıyor ... :pff:

Arkadaşlar ben peti açıyorum.On yapıyorum botu çalıştırınca hemen off oluyor.Toplama ayarlarına da baktım.Yine çözemedim.Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Geri