• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ergin charın cantasında 15m para var ve dediğin yerler işaretli degildi .. onuda halettim bişekilde (nasıl yaptığımı bilmiyrum) ama bukezde bankaya (toplaması icin sadece itemleri ve elixirleri ayarlmıstım) ama cantadan onları bankaya koymuyor bankaya gitmiyor .. yeterince yer var bankada bir önceki msjımda ondan sordum mavi itemleri sadece depola kısmıyla store green &gold equpmnt bölümü şuan işaretli degil ondan olabilirmi (bankaya koyması icin tek tek onuda ayarladım ) ilk ayarladığımda koymustu daha sonraki ısınlanmalarda koymadan pas gecti ..
son sorum olucak agbot gibi bunda da hide silkroad butonu yokmu sürekli acık kalıyor ekranda
bu arada yardımların icin ergin teşekkür ederim .. bu prob.lemde halledersem bot cidden agbota göre süper olucak ( sorunsuz olucak)

O işaretini kaldırdığın yerden olmaz işaretsiz kalsın önemli değil onlar bankaya koymasını istediğin itemlerin karşısında depola sütununda yes mi var no mu var bi kontrol et onlar değişmiş olabilir depola sütununda no ise onları yes yap. Clienti gizleme yok ama simge durumuna küçültme var onuda oyunun ayarlarından ( esc >option > setting> use window mod yolunu izleyerek) oyunu pencere moduna ayarlayıp (oyunun çözünürlüğünü düşürmen gerekebilir) sağ üst köşedeki pencere kapatma çarpısının yanına simge durumuna düşürme çizgisi gelir ona tıklayarak küçültebilirsin. Yada hide client programları var bazı oto tuş programlarındada var gizleme onlarıda kullanabilirsin. Ben pencere modunu kullanıyorum ekran çözünürlüğü 1200- 800 (laptop) onu 1024-768 yapıyorum diğer pencerelere geçişte küçültmede kullanışlı. (Örnek resim http://img200.imageshack.us/content.php?page=done&l=img200/6876/rnekresim.png&via=mupload )

beyler pt fromluyorum adam gelıor otomatık kabul etmıor bırde otomatık pt fromlama wardı bu botta çok lazım acıl yardım
Eskisinde yoktu yeni sürümde var (1.0.29_2 )

botu ilk actığında kullanıcı adı sifre yazılan yerin ustunde dil secenegi var ordan Türkçelestiriliyor

walal kardeş süper olmus ellerine sağlık ama ben turkçe yapamıyorum yardım edermısın?

SROKing\SROKing\cfg\lang bu adresteki (bilgisayarında botun kurulu olduğu yerde) lang.ini dosyasını notpad ile aç içindeki yazıların hepsini sil bu alttaki kodların hepsini kopyala yapıştır bu şekilde türkçe olması lazım. Bu şekilde türkçe olarak açabiliyorum.

Turkish
English (US)=english.ini
Arabic=Arabic.ini
Chinese (CN)=chinese.ini
Dutch=Dutch.ini
Espanol (CO)=Espanol.ini
French=french.ini
German=German.ini
Greek (GR)=greek.ini
Hungarian (HU)=hungarian.ini
Italian=Italian.ini
Polish=Polish.ini
Portuguese=Portuguese.ini
Russian=Russian.ini
Turkish=turkish.ini

alla alla bu teşekkur bende niee yok. Alıntı Ç.Alıntı H.cevap (bu mesajı günlüğe ekle) var başka bişi yok :)

teşekkür butonu yok bende . nası rep verioz :)

rep atmazsam dert olur şerefsizim nerde bu rep :pro

her ayar mevcut değil canavardan kacma ayarı yok normal canavar hariç gp party vb canavarlardan kacmak için nasıl bir ayar yapmak lazım

her ayar mevcut değil canavardan kacma ayarı yok normal canavar hariç gp party vb canavarlardan kacmak için nasıl bir ayar yapmak lazım

Botting sekmesindeki kaçın seçeneğini incelemedin galiba!! general hariç tüm mob türlerini seçme imkanın var.

Elıne saglık kardes bende fazla bılmıyodum sayende ogrenmıs oldum

Bu İllegaller çıldırtçak beni ya Rumata ile girmiştim bağladım charı sro kinge char kilitlendi...

free bot oldugundan dolayı banlanma olayı filan olurmu bu botta bilgisi olan__???

Ya acil bir sorum var!!! Bot pot alınca normal kasılma yerine gidiyor ama pota basmıyor skill board a koyulmadığı için e ben başında yokken gidip yatıcak... Onu nasıl ayarlıyabilirim yani pot azalınca şehre gitmesini nasıl sağlayacağım... Teşekkürler...

Ya yok mu bilen bi kimse acil diyorum :@

Protect sekmesinde can potu kullan ı işaretle ve % oranında bir sayı gir artık can potu basacaktır ve yatmaz. Supply sekmesinde de şehre dönme ayarları vardır orda da pot azalınca kutularını işaretle ve kaydet.

hani ptde kasarken char yattığında otomatik res kabul etme komutu varmu bunda?

Geri