• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaa benım bot downhangın east gate kapısından cıkamıyor acaba neden olabılır takılıyo kapıda yaws:S

Şehirlerin kapısından çıkarken bazen takılır ama yinede çıkar takılı kalmaz. Kapılar dar olduğundan zorlanıyor.

Arkadaşlar sub-class seçeneğini işaretledim.
Buffer kısmına Recovery Division ve Bless Spell'i attım.
Ama yine 2. silaha geçip buff basmıyor. .S

Fakat eğer ben cleric rod'u el ile koyarsam , recovery'i basıyor tekrar diğer silaha dönüp devam ediyor.Tek sorun otomatik ben dokunmadan yapmıyor. :S

Botu durdur kasma silahını eline al ondan sonra başlat buff silahı elindeyken başlatırsan sorun olur. Bir de buff silahı inventory de page 1 kısmında üstten 2. slotta olsun. inventoryde herhangi bir slotta olursa basmaz.

Şehirlerin kapısından çıkarken bazen takılır ama yinede çıkar takılı kalmaz. Kapılar dar olduğundan zorlanıyor.

Botu durdur kasma silahını eline al ondan sonra başlat buff silahı elindeyken başlatırsan sorun olur. Bir de buff silahı inventory de page 1 kısmında üstten 2. slotta olsun. inventoryde herhangi bir slotta olursa basmaz.

Tamam , sorun çözüldü sağolasın.:rbk:

cok acil bi sorum olacak bu bot sadece cave ve ch tomb icinmi ???

mesela penonlarda falan kasamammı ?? ayarını nerden yapcm ¿¿?

Bi Zahmet Yardmcı oLn pLs .. öM AtarSanız SeviniRim .... :)

şimdiden ....Thanks....

ayarlara tam bakamadan ani sordum kusura bakmayın biraz zaman alıyorda ... şimdi bakıcamm ... yinede bi yardım pls ..

teşekkür etmeyi unuttum çok Teşekkürler Paylaşım için :D eline gözüne klavyene pc ne mouse una saglık kardşim...

Arkadaşlar sürekli uğraştğım bir sorunum var yardımcı olursanıza sevinirim lütfen:
1. skil simulasyonu nasıl açılıo yeterli honorum var
fakat tıklayınca sayfa çıko orada free fln yazıo ama bş olmuyo yardım pls...:pff:

şimdien teşekürler...

yaa bende yenı loaderı ındırdım ama 1.210 olarak goruyo acaba neden olabılır:S acmıyo sroyu loaderle 1.210 dıyo 1.212 sı yokmu bunu

Yaw kıng gold kazanılıosa msj atın beyler Bide istersenız yonlendırmeye b3mb4m yazabilirsınız:D

MultiClientv7.31 loaderın bu surumunu ındırdım ama 1.210 dıyo calısmıyo hata werıyo acaba 1.212 sı ne zmn cıkıcak:S

ya beyler bu bot benim pcyi acayip zorluyor ne yapmam gerekli bir bilgisi olan var mı ?
botsuz girince hiçbir kasıntı olmuyor da..

Ben pot alma ayarı ile ilgili bir soru soracaktım,

Eğer miktar kısmına 1 yazarsam 1 tane 50'lik mi alıyor yoksa tek içimlik mi?

Bişi sorcam Ben PT Ye giriyorum Bard Cılık yapaam Otomatik Bard Bufu Açıor ama 1 DK OLmadan Bir yaz Geliyor Sonra Oyundan Çıkıor ? Cwp atarsanız sevinirim ...

Geri