• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sroking Bot Ayarları [Resimli anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Loot sekmesinde toplama ayarlarını aç orda materyal settinge tıkla bütün isimlerin karşısındaki pick leri ignore yap daha toplamaz.

Ya beyler bu yeni çıkan hayvanlara (snow slave lere ) atack yapmama gibi bi özelliği var mı bu botun

ahaa buldum orda ignore monster sekmesi varmış :D

arkadaslar sroking pet toplamıyor on yapıorum off oluyor nasıl halledebiliriz. yapabilen varmı acaba .. herseyi denedim yinede olmadı.

ebt ya onu ayarlıya bilen varmı

buldum arkadas ben nasıl oldugunu loota geldiğnde toplama ayarlarına gel oradaki her secenegi "pet first" yap "alchemy taşı, materyal,yukardakiler hariç diğerleri" seceneklerinin ayarlar kısmına gir oradaki her secenegi pet first yap .. bunu yapmanın kısa yolu var tek tek yapmak cok uzun sürer.en bastaki secenege tıkla sonra en sona getir listeyi shifte basılı tutup en sondakine tıkla hepsi mavi olacaktır. Sonra en sagdaki sütuna sağ tıkla "pet first" char first" ıngore" diye değişecektir her tıkladıgında.sen hepsini pet first yapacaksın. bu ayarı hepsine uygula pet first diye pet toplamaya baslayacaktır.önce topla sonra saldır tikinide kaldırmayı unutma.

petin orjinal ayarındaki on off meselesine takılma çünkü o hep off görünüyor.

yha beyler acil yarıdm b otu kurudm anlatdığınız gibi ama bir sorun var hemde büyük bir sorun okadar ayarladım ama yardım edermisiniz bu bot çöpleri topluyor bir türlü engel olamadım topluyor yha:S

Yardım eden yokmu yaff:S

aynı sorunu yukarda anlattıgım gibi halledebilirsin işaretleyip " aldırma " secenegini işaretleyceksin.

Hocam iBot gelene kadar 10 saat bedava limitini sömürecemde :D Üstümde 223 tane curst heart var bunlar çarımın geleceği için çok önemli :D Ayarları düzgün bir şekilde yapamadım acaba nps de fln satarmı görevleri :S

ya bnede 76 lwl wizard war ama tek metor skilerleri gözüküyo?

Kardeş Ben Üye oLDum Free Ye tıklıorum orayakadar herşey tmm ayarları yaptım sonra başlat diorum pencere acılıo fakat buy felan ne yaparsam kasar.

kardes ben bi girorum oyuna srokıngle skıller botun skıll yerınde gozukmuo
ne yapacagım bı yardım edın ?

silkroadı açarken dil seçeneğinden ingilizceyi seçin ingilizceyi seçinde skiller gözükecektir bot dili türkçe olabilir ama silkroad dili türkçe olunca skiller gözükmez...

ufak tefek eksiklikler dışında anlatım çok iyi olmuş.emek harcandığı belli özenle hazırlanmış.TEŞEKKÜRLER

Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok Teşekkürler Kardeş...

Satın aldığımızda 1 aylık el yakma açılıyormu yada hangi paketler geliyor? yardım....

Abiler yardım edın srokın g botu acıyırum oyuna gırıyorum amam skıll penceresınde skılllerımı buff penceresınde bufff larımı goremıyorum skıllsız kulanılabılıo neolur yardım abiler acilllll!

abiler yardım skıllerımı attack penceresınde goremıyorum buufflarımıda ne yapmam lazım yardım abiler acillll!

Geri