• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SrProxy v1.0.0.11

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Anchen

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
0
engzelheader1.png

SrProxy
Versiyon :v1.0.0.11

Turbobit.Net SrProxy.v1.0.0.11.rar

VirScan sonuçları "SrProxy.exe" : SrProxy.exe MD5:854c72a9155780388933e101278621c7 - VirSCAN.org Scanners did not find malware!

Rar Şifresi
Kod:
Yoktur
SrProxy Nedir?

Bu Program nuconnectorun alternatifidir.Daha az dc yersiniz bu programla.

Uzun süredir güncellenmediği için oyundan atmalar yasanıyordu ancak bu upate hakkında tanm bilgim yok düzelip düzelmediğini bilmiyorum.

SrProxy Nasıl Kullanılır?

1. Öncelkle Mutlaka font Klasöründeki fonru pcinize kurun.
  2. "SrProxy" ı çalıştırın.
  3. SrProxy 'de En önemli nokta "RevBot compatiblity" i işaretliyoruz.Resimde 1 ile gereklileri gösterdim.
  4. Captcha Break Özelliğini kullanmak için "Brak Captcha" işaretleyin.
  5. SrProxy'de Ardından start diyoruz ve sırasıyla agbot ve oyunu çalıştırıyoruz.

343t7uq.png

2wdvpk2.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaşlar Bu Program DC yemeyi mi azaltıyor ?

#Konu Güncellendi.

*Yeni versiyonu çıktı ve eklendi.
*Yeni özelliği ise "Captcha Break " ancak fontu kesin yüklemeniz lazım.

Not:"Captcha Break " i Denemedim.

ben denedim evet image kodu giriyor hani taa eskiden image kod yazmıyorduk ya onun gibi aynı sadece enterle :D

ya bu captha özelliği iyide otomatik entere basacak bi program lazım:D ecsro entermax ı denedim ama çalışmadı

@trkamikaze
Entere kağıt sıkıştır.
Entermax dediğin DeSwa nın yayınladığı ise çalışmaz.Fakat Diğer EnterMax proğramı çalışıyor denedim çünki...

@Raziel

İmage Code giriyor.

@trkamikaze

Ecsro Private Server Bölümünde proğramlar ve modlar başlığında EnterMaX yazar.Proğram yeşil renkte istedğin tuşa basabiliyor.

Arkadşalar eğer fontu kurarsanız image code giriyor.Ama sadece enterlamıyor.

Geri