• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SrProxy v1.0.0.11

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oto enter da ımage code 3 kere yanlıs gırdı ıdeal sure kac anchen basma

Hıc kullanmadım wallahi orda normal 1000 yazıyor orayı kac yapcam bılgısı olan war mı

Şifreyi com olarak vermişsin ama org olarak koymuşsun ilk anda şaşırdım :'(

ya arkadaslar ben sabahtan beridir arastırma yapıyorum en son sizi buldum her dediğiniz okudum haykırmam söle ben bu gun yenı char aldım ve uzun suredir girmiyordum oyuna gireyim dedim bu gun saat tam tamıne 19 da basladım ve su anda saat 00:37 ve hala deniyorum aynen söle oluyor entere bi cd takıyorum girmesi için 5-6 kere deniyor ardından dc aynı olay yüzlerce kez gerceklesti ve ben su anda pc yi balkondan assa atacak duruma geldim allah rızası için bana birisi sunu yap rahatlarsın yada bende de aynı durum gecerli dermi acaba???

ya arkadaslar ben sabahtan beridir arastırma yapıyorum en son sizi buldum her dediğiniz okudum haykırmam söle ben bu gun yenı char aldım ve uzun suredir girmiyordum oyuna gireyim dedim bu gun saat tam tamıne 19 da basladım ve su anda saat 00:37 ve hala deniyorum aynen söle oluyor entere bi cd takıyorum girmesi için 5-6 kere deniyor ardından dc aynı olay yüzlerce kez gerceklesti ve ben su anda pc yi balkondan assa atacak duruma geldim allah rızası için bana birisi sunu yap rahatlarsın yada bende de aynı durum gecerli dermi acaba???

bende dc sorunu yok ama ben sabah 11 de bi dc yedim saat 01:23 te girebildim :)
arada denemediğim zamanlar oldu tabikii

Geri