• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SrProxy v1.0.0.11

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya çok kötü oldu bu image kod kaldırmaları mesela bugün girme yüzdesi %18 di ve saat 7 den itiaren deniyorum saat 10 oldu girmedi hala image kod olsaydı 10 kere girmiştim.Aslında entera bastıktan hemen sonraa trafic vermesi bence gerçekten oyuna girmeyi denememesinin işaretidir.20-30 Kereden sonra başlıyor Requsting diyor uzunca kalıyor ve giriyor.Bu da joymaxın oyunu..

ya çok kötü oldu bu image kod kaldırmaları mesela bugün girme yüzdesi %18 di ve saat 7 den itiaren deniyorum saat 10 oldu girmedi hala image kod olsaydı 10 kere girmiştim.Aslında entera bastıktan hemen sonraa trafic vermesi bence gerçekten oyuna girmeyi denememesinin işaretidir.20-30 Kereden sonra başlıyor Requsting diyor uzunca kalıyor ve giriyor.Bu da joymaxın oyunu..

İşte herkes premium almak zorunda kalsın diye bir yöntem gibi.

FONT'u pc'nize kurun demişsin bu ne demek? Setup gibi bişey değil bu? SRO klasörüne felan mı kopyalıyıcaz? Şimdiden teşekkürler.

giremiyorum nedense auto loin diye bir bölüm cıkıyor ve nerdeyse 2 saate yakın bekledim ama yok girmiyor nedendir ?
bu arada normal bile girmeye kalksam auto loin bölümüyle girmeye çalısıyor.
loadersiz denesem bile auto login çıkıyor yardımlarınız rica.

aga yeni client v.102 de çalışırmı bu?

Çalışır.

giremiyorum nedense auto loin diye bir bölüm cıkıyor ve nerdeyse 2 saate yakın bekledim ama yok girmiyor nedendir ?
bu arada normal bile girmeye kalksam auto loin bölümüyle girmeye çalısıyor.
loadersiz denesem bile auto login çıkıyor yardımlarınız rica.

Autologin joymaxin yeni login sisitemi belli aralıkla oyuna girmeyi deniyor.

bunu engellemek gibi bir şansımız yok sanırım :( yada tekrarlama sürecini hızlandırmak icinde birseyler varmıdır cheat engine gibi.

arkadaşlar nuconnector + agbot oyuna girebilitorum ancak srproxy ile saatlerce bekledim ve giremedim ... girebilen varmı ( srproxy nuconnectordan daha iyi oldunu düşündüğüm için )

bunu engellemek gibi bir şansımız yok sanırım :( yada tekrarlama sürecini hızlandırmak icinde birseyler varmıdır cheat engine gibi.

arkadaşlar nuconnector + agbot oyuna girebilitorum ancak srproxy ile saatlerce bekledim ve giremedim ... girebilen varmı ( srproxy nuconnectordan daha iyi oldunu düşündüğüm için )

Ya sanırsam srproxy ile kötü gateway bağlanıyorsun ancak nuconnector ile iyi gateway sanırsam bu yüzden.

saol arkadasim bende boyle bı program arıyordum eger beleş bot kullanıyorsabız (agbot) bunu acın agbot acılıyor ve snr loaderdan char acın yanı 2 char acmanızı saglıyor bu program kendı charını kasmak ıstıyenlere tavsıyem :)

Geri