• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SrProxy v1.0.0.11

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Anchen bu ımage code gırme olayını bıraz acar mısın napmamız lazım sımdı

anchen enterleyen bi program bulamazmıyız? veya siz yapamazmısınız?:)

Anchen bu ımage code gırme olayını bıraz acar mısın napmamız lazım sımdı

1. Rarı indirin.
  2. Rarın içinde font klasörü var.
  3. Bu klasör içindeki fontu \Windows \Fonts\ içine atıcaksın.
  4. SrPrxoy de "Captcha Break" işaretle.
  5. Oyuna gir enterla yeter.

anchen enterleyen bi program bulamazmıyız? veya siz yapamazmısınız?:)

Yapılabilir diye düşnüyorum ort 12- 16 sn arsı enterlaması lasım.Programcı arkadşalarla irtibata geçerseniz onlar bilir.

Öyle Bir proğram yazmayı denicem.Yapamassam bi AkuT13 arkadaşımdan isteyim :)

Aanchen enterlayan program bulursanız super wallahı

Birde ben sımdı attım font a sımdı ısaretlıyınce ben kendım yazmadan o kendı yazıyor mu ?

Yapılabilir diye düşnüyorum ort 12- 16 sn arsı enterlaması lasım.Programcı arkadşalarla irtibata geçerseniz onlar bilir.

12-16 değilde 5-6 olmazmı:D çünkü ben cheat Enginer kullanıyorum girmeyi hızlandırıyorum daha iyi oluyo ama ben yinede bi programcı arkadaşlarımızla konuşuyum saol:)

Anchen senın dedıgın gıbı gulım dosyasını font a attım oyuna gırdım ıd pw gırdım enter bastım sıfre gırmedı

Anchen senın dedigin gibi fontun ıcındekı gulım dosyasını attım ıd pw gırdım ımage code geldıgınde gırmedı napmam lazım

eğer doğruysa actoolla ben otomatik gircek kodları yazarım. dcden ve ya oyundan atınca tekrar oyuna girmesini sağlarım.

Geri