• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sse pax 4.2[kurulum]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Himmler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adszpmx.png
HATA ALIYORUM?NİYE=
123123n.png

ByRocky takıldıgım bir kaç nokta var teamdan bakabilrmsn mümkünse 5 dakıka sadece

Arkadaşım dediğin gibi yaptım ancak SRO_Client kalıyor oyuna girmiyor dünde defalarca denedim hep aynı şey nerede hata yapıyor olabilirim?

Umudumu iyicekaybettim buda işe yaramıcak sanırım. Dwden jangana teleport olurken Game Server kendini kapatıyo DC yiyom :P kimsede düzgün bi açıklama yapmıyor..

SSE dırek startla gırmıyo dıye bılıyorum Loader ıle gırılıo oda gırmıosa loader ayarların yanlıs yapmısındır

Tabı dırek startla gımemesı Ana makıneden yanı Fıles acılan pc den Startla gırmıo dıger baglananlar normal sekılde gırebılıyor fılesın acıldıgı makınede loader ıle gırılıo

----------

bebek yakında konu acabılerım orjınal Csro Testın fıles varya o halıne dress ekledım calısıo ;) orjınal dress

Loader ayarını değiştiriyorum bir giriyor bir girmiyor şimdi hiç girmiyor sanırım login server bozuk iyi çalışmıyor

Loader ayarını değiştiriyorum bir giriyor bir girmiyor şimdi hiç girmiyor sanırım login server bozuk iyi çalışmıyor

Aynen kardeşim benimde öyle 1-2 kere girebildm oda ışınlanmaya calıstım dc veriyo gameserver kapatıyor kendini. :S şmdide hiç grmyr bu programdanda hayır gelmez.

Umudumu iyicekaybettim buda işe yaramıcak sanırım. Dwden jangana teleport olurken Game Server kendini kapatıyo DC yiyom :P kimsede düzgün bi açıklama yapmıyor..

Bu bir emulatör bug var olucak her haliyle bu sadece arkadaş çevrenizle oynanabilicek bir dosya, VSRO gibi orjinal fileslerle karşılaştırılamaz.

----------

SSE dırek startla gırmıyo dıye bılıyorum Loader ıle gırılıo oda gırmıosa loader ayarların yanlıs yapmısındır
media ip patchla startla da girebilirsin.

oyuna gırıyom erseyı ayarlıyorum doğru sekılde ama sro clıent ekranından sonrası yok gırmıyo oyuna hıc uğrsmaya değmez bununlar aksmdn berı uğrsym bosu bosuna... :saw:

Arkadaşlar Yanlış bir bilgide vermek istemiyorum fakat bilgisayarımı az önce zar zor kurtardım.. Avast la bilgisayarı tarattm. Emunun içinde 3 tane trojen buldu.. bilgisayarı zor kurtardım bilginize. Virüstotal eklensin

Arkadaşlar Yanlış bir bilgide vermek istemiyorum fakat bilgisayarımı az önce zar zor kurtardım.. Avast la bilgisayarı tarattm. Emunun içinde 3 tane trojen buldu.. bilgisayarı zor kurtardım bilginize. Virüstotal eklensin

adam taratıp lınk vermıs sende baska bıseyden daha onceden olanbırınden bulasmıstır benım pc de oyle yenı dosya ındırıom hemen taratıom vıruslu cıkıo bulasıyo yanı hemen

Bence hiç açıklayıcı olmamış resimleriyle koyarsan daha ayrıntılı olur.

loaderle 1.265 clienti girerken çince yazılı hata alıyorum.

Son düzenleme:
Geri