• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sse pax 4.2[kurulum]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Himmler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6xu0q.png
[

Emulator Calısıyor Bızzat Denedım Item Buguda Hallettım 4.4 Konusuna Baka Bılırsınız. Calısmıyor Dıye Bosuna Yorum Yapmayın

Beyler player not found hatası alıorm yardım edersenız sevınırm

Bunda bi database falan yok mu kurulumda söylememsin sql ile işimiz yok mu?

Bisw birisi şu account alımını detaylı anlatsın dediklerinizdeb bişi anlamadım .xtf leri metin editörle açtım şifre tamamda ıd nereye yazcaz

ya ben giremiorm oyuna sse açıorm full server has beenacked by 127.0.0.1 dio sse de loqin server 12 de de attempt to reconnet game server yazıo .s b yardım eteniz

Beyler Oyuna Giriş Şifresini Kabul Etmiyo Neden Olabilir Bilen Yardım Edebilirmi?
FD3Y.png

arkadaşlar SRO_Client Kalıyor ya SRO_Client'i DEP'e ekleyin düzelir.

yukledim yukleyeli 2 kere girebildim snra isinlaninca dc verdi . bu neysede bilader loaderden start veriyorum aciliyo gibi oluyo gameguard seysi oyle kaliyor gorev yoneticiden islemlerede bakiyorum yedigi ram sabitleniyor bildigin donuyor yani girisi gelmiyor oyunun cozulmuyor mu bu sorun

Son düzenleme:
kardeş oyuna ne ile girecem herşeyi üzgünce yaptım online ladım ama oyuna nasıl gireceğmi bulamadım yardım plss

----------

ID pw yi nasıl yapıcağım ilen ?

sağlam bir client yok diye galiba, itemler gözükmüyor ve ışınlanmaya çalışıldğında dc alıyorum. onun dışında -TaKKoZ- un paylaştığı panel sorunsuz hatta biraz editledim editlenmesini biraz kolaylaştırdım geliştirilebilir bir panel. login server yada SSE 4.2/4.4 sorun yok hepsi sorunsuz çalışıyor ama dediğim gibi oyunda item ve ışınlanma sorunu var clientten kaynaklı olmalı sse için ayrı bir media vardı onu bulabilsem deneyeceğim

Runtime Error: 10048 Adress in use. Bu hatayı alıyorum Login Server 12 yi çalıştırırken. Lütfen bi arkadaş yardımcı olabilir mi?

arkadaşlar yardım gerek oyuna giriyorum ama üstünde item gözükmüyor takılı ama bow alıp takmaya çalışıyom yada bir üst varmış gibi takmıyor elinde bişi yok moba vuruncada vuruyor ama bow varmış gibi neden bu.

Beyler herşeyi yaptım fakat Runtime Error 360 alıyorum login server connect 1 e basınca :(

Geri