• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sse pax 4.2[kurulum]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Himmler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler birisi bi baksın yardımcı olsun lütfen...!!!

beyler SEE 4.4 sw yi kurudm herşeyini ayarlıorm port 15779 yazıp giriorm oyun açılır açılmas dc daha ıd pw yazmadan dc verio napmalıyım ????

arkadaşlar biri bana yardımcı olabilirmi lütfen çok lazım sse dosyalarını atın diyor clientin içine önce dosylarımı açıp atıcaz yoksa hemen açmadan hepsini birden mi atıcaz anlamadım ?

Şimdi arkadaşlar birşey denemek için bunu kuruyorum da indirdim bi klasörde birleştirdim falan filan.. Bu arkadaşın anlattığı gibi yaptım şu ip kısmında takıldım. Online değil sadece kendim girecem. Birisi bana anlatabilirmi hangi ipyi nereye yazacağım. En üste kendi ipmi alttaki loginserverip'e 127.0.0.1 falan ekliyorum olmuyor. Acaba yardımcı olabilecek varmı? Minnettar olurum cevap bekliyorum :D

Şimdi arkadaşlar birşey denemek için bunu kuruyorum da indirdim bi klasörde birleştirdim falan filan.. Bu arkadaşın anlattığı gibi yaptım şu ip kısmında takıldım. Online değil sadece kendim girecem. Birisi bana anlatabilirmi hangi ipyi nereye yazacağım. En üste kendi ipmi alttaki loginserverip'e 127.0.0.1 falan ekliyorum olmuyor. Acaba yardımcı olabilecek varmı? Minnettar olurum cevap bekliyorum :D

Beyler önemli. Herşey hazır bi ip bölümü ayarlanıcak orası karışık geldi bana. Yapabilecek birisi varsa team vereyim gerçekten birşey denemem gerekiyor :D

En üste herşeye 127.0.0.1 yapacaksın eğer kendim oynayacaksan. Her ip aynı olacak yoksa olmaz. Söleyeyim bug var çok item mall dan item alınmıyor+ışınlanınca dc yeniyor+üstünüzde itemler var ancak gözükmüyor+nasıl gm olunacağını bulamadım :DD+havaya tıklayınca gitmiyor

Emulator'u "byrocky " yapmadı ki ona sormayın adam fixleyemez de asıl konu ElitePvpers'te alıntı konu yani serveri kurmayı deneyin olursa olur olmazsa sormayın bile derim...

Herşey çözdüm tamamda GM nasıl yapıcaz kendimizi :D

ya arkadaşlar boş beleş yorum yapmayın . Serverin sorunları
: itemler chara takıldıgında görülmüyor item elinde gibi vuruyor mesela ama görüntüde bişe yok .
: town atınca çantada olan item kayboluyor .
: 1-2 kez npcye girince birdaha girmiyor tıklıyorsunuz ama girmiyor
: char kendi kendini yere vuruyor :D
: charda yaptığınız değişiklikler serveri kapatınca kayboluyor bidahaki açtıgınızda ilk hali gibi herşey.

BU SORUNLARI FİXLEYEN VARSA İSTEDİĞİ ÜCRETİ ÖDEYECEĞİM ULAŞSIN BANA facebook.com/kalbiminincisii

boşuna ugrasmasın kurmak isteyenler oynanmıyor buglu dediğim konular

ArkadaşLar Server Sorunsuz. Emulator.
İtem Bugunu Bilerekten yaptım. açıklamasını anLatıcam yada fixini vericem Nedeni FarkLı bi olay amaç O değil zaten

suanda 5.3 var Last Dream Paylasmayı dusunuyorum. Herhangi bi sorunu yok ve oto clent gunceliyor.

Herseyı adım adım yaptım clientımde 1.265 herseyı aktıf yaptım hack shıeld yazısı gelıo yazıdan sonra bu hatayı alıorum

arkadaslar nerede yanlıs yapmısım bilen varmı yada team vereyım yardımcı ola bilecek yada bana parasıyla V-SRO FİLES KURA bilecek biri varmı arkadaslar cevap beklıyorum

Geri